Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Blitzcrank otrzyma eksperymentalny zestaw zmian

Już w najbliższym czasie na PBE powinny zostać wprowadzone zmiany w Blitzcranku, które nie są planowane na nadchodzący patch, a mają zgodnie planem przejść dłuższy okres testów na PBE.

Zmiany te w założeniu mają sprawić, że pasyw będzie stabilniejszy i nie będzie w graczu wywoływał wrażenia, że jest on karany za używanie umiejętności, a jednocześnie zwiększenie użyteczności jego ulta w team fightach. Lista planowanych zmian prezentuje się następująco:

  • Mana Barrier (Pasyw)
    • Wartość tarczy zostanie zmniejszona z 50% obecnej many na 30% maksymalnej many
  • Static Field (R)
    • Dotychczasowy pasyw zostanie usunięty
    • Dodany zostanie nowy pasyw: “W momencie gdy umiejętność jest aktywna, ładunki elektryczności są przechowywane w pięściach Blitzcranka sprawiając, że oznacza on przeciwników, w których wyprowadza on auto-ataki. Po 1 sekundzie oznaczeni przeciwnicy otrzymają 50/100/150 (+0.3 AP) magicznych obrażeń” – liczba znaków jaką Blitz może nałożyć jest nieograniczona i zależy tylko od Attack Speedu tej postaci

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/A8F8ArAw-blitzcrank-changes-heading-to-pbe

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.