Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Błąd zerujący strony Run, możliwość podglądu kolejności losowania Smoków Żywiołów – najnowsze informacje od Riotu

W ostatnim czasie na oficjalnych forach League of Legends pracownicy Riotu poruszyli kilka ciekawych kwestii, związanych z ostatnim patchem, a także potencjalnymi zmianami z przyszłości.

Pierwszą poruszoną kwestią jest błąd, który pojawił się na serwerach live wczoraj sprawiając na początku, że na koncie niektórych graczy błędnie wyświetlana była informacja o zerowej ilości posiadanej Niebieskiej Esencji i RP. Błąd ten zdążył już zostać naprawiony ale z powodu pewnych problemów technicznych doprowadził on również do wyzerowania niektórych stron z runami i gracze którzy doświadczyli tego problemu będą musieli ponownie ręcznie ustawić wybrane przez siebie runy.

Drugą kwestią jest pomysł by dodać do przed-meczowego lobby informacji w jakiej kolejności losowane będą w danej grze smoki żywiołów co miałoby pomóc w opracowaniu  strategii na nią. Jak się okazuje obecnie Riot ma dyskutować nad możliwością dodania takiej informacji do Champion Select, jednak póki co żadne ostatecznie decyzje na ten temat co oznacza, że nawet jeśli ostatecznie taka decyzja zostanie podjęta to na wprowadzenie takiej funkcji przyjdzie nam trochę poczekać.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/VHR8WryG-if-riot-wants-to-add-more-strategic-gameplay-add-the-dragon-spawn-order-during-pregame?comment=000f https://boards.euw.leagueoflegends.com/en/c/announcements-en/eBpGhO4B-25-10-18-some-rune-pages-reset-due-to-issues

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.