Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Błąd z Amumu – darmowe użycie W

Mniejsze i większe błędy występują w każdej grze – także League of Legends nie jest od nich wolna. Czasami na łamach naszego portalu decydujemy się na przedstawienie niektórych z nich. Dzisiaj czas na pomniejszy, ale łatwo wykorzystywalny błąd z Amumu:

Jak wiecie mumia jest bardzo zależna od many i szczególnie na wczesnych etapach gry łatwo o całkowite wyprucie się z niej. Po całkowitym spadku many nasze obrażenia spadają, a nam znacznie ciężej czyścić junglę, a ganki stają się praktycznie niemożliwe. Co jednak jeżeli skończy się nam mana, a nasza umiejętność amumuw W dalej zadaje obrażenia?

Niestety o ile działanie umiejętności zostanie przerwane, o tyle obrażenia będą w dalszym ciągu zadawane, a nasza mała Mumia stanie się samonapędzającą się maszyną zła nieco bezpieczniejsza podczas gry w jungli.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.