Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Błąd w jednej z umiejętności poważnie osłabia moc Heimerdingera

Niektórzy gracze zauważyli, że w patchu 8.24 dość niespodziewanie mocno spadło win ratio Heimerdingera, który oficjalnie nie doczekał się żadnych zmian w tej aktualizacji.

Jak się okazuje taka sytuacja jest wynikiem błędu, który wkradł się do owego patcha i który powoduje, że czas trwania stuna nakładanego przez E nie jest poprawnie naliczany, a zamiast tego wartość ta jest niezwykle krótka. Wszyscy fani tego bohatera powinni ucieszyć się jednak na wieść, że Riot już pracuje w pocie czoła nad łatką naprawiającą ten błąd, która powinna zostać wprowadzona na serwery live wraz z hotfixem albo jeszcze dzisiaj w nocy albo w dniu jutrzejszym.

źródło: =https://twitter.com/RiotMeddler/status/1070446738111004672

Aktualizacja: Wspomniany tutaj hotfix został już wprowadzony na serwery live naprawiając więcej niż tylko wymieniony powyżej błąd. Pełna lista zmian w tym hotfixie prezentuje się następująco:

  • Czas działania ogłuszenia E — Granatu Burzy Elektronowej CH-2 i E po ULEPSZENIU!!! — Granatu Elektrycznego CH-3X został naprawiony.
  • Umieranie, kiedy trzeci ładunek Q — Działka Rozwojowego H-28G się przygotowuje, nie pozwala już Heimerdingerowi na zdobycie czwartego ładunku.
  • W po ULEPSZENIU!!! — Rój Rakiet Hextech znów ma wspólny czas odnowienia z W — Minirakietami Hextech.
  •  Heimerdinger nie może już użyć E po ULEPSZENIU!!! — Granatu Elektrycznego CH-3X zaraz po E — Granacie Burzy Elektronowej CH-2, jeśli użyje ich w idealnie wymierzonym czasie.

źródło: =https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-824

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.