Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Bjergsen jedną nogą w TSM

Wygląda na to, że będziemy świadkami drugiej europejskiej migracji do Ameryki Północne w historii League of Legends. Doniesienia ludzi związanych z tamtejszą sceną mówią o tym, że Bjergsen zostanie  nowym nabytkiem najpopularniejszego zespołu w NA – Team SoloMid. Reginald tym samym miałby pełnić rolę trenera tej drużyny.

Plotka wyszła z ust Panky’ego, który w ostatnim odcinku show pt. “Whose Leauge is it Anyway?” powiedział o tym, że jeden z graczy Ninjas in Pyjamas przeniesie się do ekipy ze Stanów, która ma swój gaming house w Los Angeles. Tylko 3 organizacje posiadają swoje siedziby w mieście aniołów – Velocity, Cloud9 oraz Team SoloMid. I trudno, żeby w tym przypadku chodziło o najlepszy czy najgorszy zespół w 3. sezonie LCS NA.

Podczas gdy Freeze nie mógł odejść do europejskiego “Superteamu” ze względu na zobowiązania związane z kontraktem, a hyrqBot oraz Kev1n niedawno dołączyli do składu Ninjas in Pyjamas, mogło chodzić tylko o Deficio oraz Bjergsena. Mimo, że zastąpienie Xpeciala i tak byłoby dość nierealne, kapitan NiP już potwierdził, że to nie o niego chodzi – i co ciekawe – nie zaprzeczył plotkom związanych z Bjergiem.

Mało osób wie też, że młody Duńczyk grał już w składzie TSMu podczas jednego z europejskich turniejów w maju 2012, gdzie zastępował wtedy Reginalda borykającego się z problemami zdrowotnymi.

Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, ale wszystkie puzzle składają się w jedną całość. Drugi gracz z LCS EU o statusie gwiazdy może w najbliższych dniach dołączyć do drużyny ze Stanów Zjednoczonych. Miejmy nadzieje, że transfer Bjergsena skończy się lepiej niż w przypadku Edwarda.

“Synergy is already OP.”

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.