Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Best Zed PL – Informacje na temat przeniesienia godziny

<<< DRABINKA (KLIK) >>>

Ze względu na problemy z organizacją zostaliśmy zmuszeni przenieść rozegranie trzech faz eliminacyjnych na sobotę (23.11.2013). Wyciągnęliśmy wnioski z dzisiejszego dnia i dlatego wprowadzamy na sobotę kilka zmian:

  • Na kanale pojawi się większa ilość osób przyjmujących wyniki – Dzisiaj przez pewien okres czasu przyjmowała jedna osoba, potem dwie, a potem jeszcze pomagała trzecia. Zgłoszeń przybywało więcej, niż byliśmy w stanie rozwiązać, i niemożliwe było zapanowanie nad tym. Dlatego w sobotę większa ilość osób będzie pilnować wyników na kanale.
  • Zablokujemy publiczny kanał; wysyłanie wyników będzie teraz przebiegało tylko poprzez prywatne wiadomości – Na publicznym kanale przybywało zbyt wiele zgłoszeń w jednej chwili + przy zbyt wielkiej ilości nie dało się nadrobić się zaległości. Ponadto zamykając możliwość wysyłania publicznych zgłoszeń, będziemy mieli pewność, kto jakim zgłoszeniem się zajmie.
  • Większość meczy będzie odbywać się w systemie do jednej wygranej – Skoro zapanowanie nad jednym meczem może stawiać wiele problemów, nie chcemy sobie wyobrażać co będzie z trzema lub pięcioma. Dlatego do fazy ćwierćfinałów wszystkie mecze będą rozgrywać się do jednego zwycięstwa. Nie chcemy jednak psuć atmosfery rywalizacji w końcowych fazach turnieju, dlatego ćwierćfinały oraz półfinały odbędą się do dwóch wygranych, a finał oraz mecze o trzecie miejsce odbędą się w formacie do trzech zwycięstw.

Prosimy Was także o przestrzeganie dwóch dodatkowych zasad, które pomogą nam i przyśpieszą proces przyjmowania zgłoszeń:

  • Wysyłajcie zgłoszenie tylko do jednego z administratorów kanału – Jeśli pięć osób otrzyma jedno zgłoszenie, wykonają je szybciej, niż gdyby otrzymali po pięć tych samych. Dlatego wysyłajcie tylko do jednej osoby. Jeśli w ciągu czterech minut Wasze zgłoszenie nie zostanie zaktualizowane na drabince, to ślijcie info ponownie do kogoś innego. Nie ma potrzeby spamować zgłoszeniami po wielu osobach jednocześnie, ponieważ to tylko opóźnia przyjmowanie, zamiast przyśpieszać.
  • Jeżeli w drabince zaistniał jakiś błąd, dajcie nam znać w komentarzach – Wiele zgłoszeń umknęło nam w tłumie, dlatego jeśli popełniliśmy jakiś błąd, napiszcie o tym poprzez komentarze.

Harmonogram gier

12.00 – Druga runda (do jednej wygranej)

13.00 – Trzecia runda (do jednej wygranej)

14.00 – Czwarta runda (do jednej wygranej)

15.00 – Piąta runda (do jednej wygranej)

16.00 – Szósta runda (do jednej wygranej)

17.00 – Siódma runda (do jednej wygranej)

Stream będzie dostępny tylko w niedzielę (pozostanie wtedy ośmiu najlepszych graczy).

Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam za kłopoty. Chcemy również ogłosić, że jeśli nadal ktoś nie rozegrał meczu w pierwszej fazie, ma czas do godziny 11:30. Będę do tej godziny na bieżąco uzupełniał drabinkę, by jak najwięcej osób mogło dołączyć do turnieju. Screeny wysyłajcie poprzez komentarze do tego wpisu.

Dziękuję za Waszą cierpliwość i mam wielką nadzieję, że teraz wszystko pójdzie zgodnie z planem! 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.