Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Barwy Średniowiecznego Twitcha i Szarego Warwicka

Witajcie! Tu Ed „SapMagic” Altorfer; przedstawiam wam dziś aktualizację nagród za honor w 2019 r. Jeśli jesteście honorowymi graczami i byliście z nami od kilku lat, zapewne zdobyliście już obie ekskluzywne nagrody za 5. poziom honoru: Średniowiecznego Twitcha i Szarego Warwicka. Nie chcemy zostawić was na lodzie, więc w tym sezonie dodajemy Barwy do tych skórek, żeby nagrodzić graczy, którzy zdecydowanie wiedzą, co znaczy sportowe zachowanie.

Jeśli posiadacie już zarówno Średniowiecznego Twitcha, jak i Szarego Warwicka, gdy osiągnięcie 5. poziom honoru, otrzymacie Barwę dla obu skórek i losową emotkę lub skórkę totemu. Jeśli jednak nie macie jeszcze obu skórek, odblokujecie jedną z nich, tak jak miało to miejsce wcześniej.

Ponieważ następuje reset sezonu, minie kilka miesięcy, zanim będziecie w stanie powrócić na 5. poziom honoru, więc w późniejszej części roku zorganizujemy porządny debiut tych Barw. Jeśli macie pytania lub opinie, dajcie nam znać w komentarzach poniżej. Powodzenia w meczach rozstawiających i do zobaczenia na Summoner’s Rift!


Udostępnij17 godzin temu


Cechy Oznaczono za pomocą: Twitch, Warwick, Honor, Chroma, Grey Warwick Honor, Medieval Twitch


Dyskutuj  (Zaloguj się, by skomentować)

19   komentarze   sortowane według 

-1

Ohoho, 5 lvl honoru? Toż to niemożliwe, bynajmniej dla mnie xd

Matieusz56  – 5 godzin temu4

Przynajmniej a nie bynajmniej

Darius Kopania  – 4 godziny temu0

Ta 5 lvl honoru i poprawie skreślona 6 w totka :v
Jakoś poł roku po wprowadzenia tych śmiesznych lvl honoru spadłem za flame słysznie, nie słusznie nie będę się rozpisywał ale fakt jest taki ze nigdy po tym nie miałem wyższego niż 3 lvl honory. Według mnie ten system jest strasznie losowy i beznadziejnie wymyślony bo nie możliwe jest podejrzenie jakichkolwiek postępów a na nordicu grasz źle? REPORT. Grasz dobrze? 50/50 jak win to nikt nie reportuje jak przegrales to masz reporta dla zasady. Grasz za dobrze? Report bo ks i tyle wcale nie jestes dobry tylko kradniesz kile XD
Trochę jak w przedszkolu z tym że szansa na lvl honoru i bana na czat to rosyjska ruletka. Napiszę useless albo idiot raz na 50 gier i cyk 10 gier bez czatu i po lvl honoru. Znam ludzi sam gram z nimi czesto co rzucają mięsem na lewo i prawo (nie życzą niczego złego nikomu) wyzywają od najgorszych i na 3/4 lvl honoru siedzą także GGWP Rito Games
Ps. wasz team builder ssie jaja

Nefari  – 4 godziny temu2

wlasnie widac ze nie zaslugujesz nawet na ten 3 lvl

torba  – 4 godziny temu1

Rok temu też dawaliście skórkę za 5 poziom?

Whooves  – 6 godzin temu2

Jeśli dobrze pamiętam to nie, a przynajmniej ja nie dostałem za 5

JURGUL960  – 6 godzin temu1

A co jeśli ma się na przykład tylko skin do twitch-a tak jak ja lub do warwicka?

MenMag  – 6 godzin temu2

Wtedy dostaniesz ten drugi skin.

Grastria  – 6 godzin temu1

“Jeśli jednak nie macie jeszcze obu skórek, odblokujecie jedną z nich, tak jak miało to miejsce wcześniej.”

Kitsune San  – 6 godzin temu1

A co jak mam te skiny ale mam 3 honor w tym momencie i nie zdążę zrobić tego 5

ADAMITO32  – 2 godziny temu1

To jest na sezon 2019.

bombelki2  – godzinę temu1

Gram w lola od 3 sezonu i nigdy nie dostałem bana na cokolwiek więc może zamiast spinać d**e przestańcie być toksyczni… 🙂

Ellandern  – 2 godziny temu1

A jak to wyglądało kiedy się miało już skiny, ale się osiągnęło 5 poziom? Co wtedy było? OE? Skin shardy tych skórek? Klejnot?
Trochę szkoda, że za kolejne nie będzie takich nagród, ale łapię. Dla oryginalnych posiadaczy skórek.

Barwy(zgaduję, że po 1 dla każdego ze skinów) jeśli będą na okres dwóch sezonów, by dało się zdobyć obie. To ma sens, bo i ma się coś bardziej unikatowego co udowodni stabilność bycia honorowym.

A gdyby dać jakiś dodatkowy skin? To byłoby in-minus, bo nie byłoby “prestiżu” posiadania dowodu na bycie zawsze honorowym. Dodanie kolejnego skina nie zmieniłoby za dużo, jako że ktoś kto dopiero zdobędzie 5 lvl to może dostać dowolny z 3 i nie będzie się wyróżniał od zawsze honorowych

Prestiż – w sensie coś rzadkiego, ale i zdobytego ciężką pracą i poświęceniem, a nie excluzywność i VIPowskość jak ten …

pokfen  – 2 godziny temu1

Za ile zgłoszeń toksyczności gracz dostaje perma bana po ostrzeżeniu( Banie na 14 dni)

PikFightCzu  – 3 godziny temu1

Może to trochę głupie pytanie, ale czy szansa na trafienie Szarego Warwicka i Średniowiecznego Twitcha była taka sama? Gdyż żaden z moich znajomych grających w LoLa nie trafił Wilka. Co gorsza ja, jako WW-main, też dostałem Twitcha. To przypadek, czy może jednak nie?

Third Gender  – 7 godzin temu1

twitch kiedys byl bardziej unikalny wiec masz farta

torba  – 4 godziny temu1

Ja do twitcha skin i jego bohatera

Antonjestsuper  – 4 godziny temu1

Raczej przypadek. Ja dostałam WW.

Grastria  – 6 godzin temu1

Ja również do ww

Obcy25  – 6 godzin temu

Powiązane zawartości

Zdobądź łupy z Twitch PrimeZdobądź łupy z Twitch PrimeSpytaj Riot: Zabójcy i Barwy

© 2019 Riot Games Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Riot Games, League of Legends i PvP.net są znakami towarowymi, znakami usługowymi i zarejestrowanymi znakami handlowymi Riot Games, Inc.

Cookie Preferences

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.