Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Bany Nukeducka i Mithyego okiem byłego kolegi z drużyny

Dziś na Asku pojawiła się wypowiedź botlanera Alliance – Tabbza, który słynie ze swoich dosadnych wypowiedzi w wielu kwestiach. Tym razem poruszył temat swoich niegdysiejszych towarzyszy z Lemondogs – Nukeducka i Mithyego. AD carry europejskiego superteamu nie szczędził gorzkich, ale prawdziwych słów dla swoich byłych kolegów z drużyny. Jego słowa zamieszczam poniżej.

 

To raczej oczywiste, że Riotowi nie podoba się złe zachowanie graczy, szczególnie tych, których opłaca i promuje. Riot games to nasz pracodawca, więc to oczywiste, że musimy stosować się do ustalonych przez nich zasad. Nic więc dziwnego, że jeśli naplujesz swojemu szefowi w twarz, to ten cię zwolni.

Nuckeduck i Mithy zawsze byli nieco niedojrzali i krnąbrni. Potrzebowali zimnego prysznica,by zmienić swoje nastawienie, stawić czoła rzeczywistości i zacząć zachowywać się wedle tego czego się od nich oczekuje. Najwidoczniej tymczasowe i permanentne bany na konta, czy nawet grzywny tego nie zrobiły, więc sięgnięto po ostrzejsze środki.

Zamiast zmian, które mogłyby pozytywne wpłynąć na ich karierę oraz naszą społeczność, oni ciągle balansowali na granicy, pozostając toksycznymi graczami i unikając ostrzejszych kar. To tak jakby złapany na gorącym uczynku włamywacz zamiast zresocjalizować się szukał jedynie nowych sposobów na uniknięcie alarmów. W takim wypadku zostanie ponownie ujęty i dostanie to na co zasłguje.

Teraz, gdy są zbanowani mogą w końcu zacząć żałować swoich występków i to jest ten zimny prysznic, którego tak bardzo potrzebowali. Oczywiście może tak nie być. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu dojdzie do nich, że nie tylko psują takim zachowaniem gry innym, lecz szkodzą w ten sposób sobie i własnym karierom przez pozwalanie na to by emocje brały nad nimi górę.

Mam nadzieję, że toksyczni gracze wreszcie pójdą po rozum do głowy by nie marnować więcej talentów z Europy.

Od siebie dodam, że w pełni zgadzam się z Tabbzem. Mam nadzieję, że to co spotkało Nuckeducka i Mithyego będzie przestrogą i nauczką dla pozostałych toksycznych graczy. Jakby nie było profesjonalni gracze muszą być tymi, którzy dają przykład innym, czy się im to podoba czy nie.

Źródło: http://ask.fm/azoriu/answer/114314503558

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.