Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ask Me Anything – Lupusisko

Witajcie czytelnicy. Z okazji nowego roku postanowiliśmy zorganizować krótkie AMA (Ask Me Anything) w którym dajemy Wam na pożarcie administratora (a w zasadzie właściciela) portalu How2Win – niejakiego Lupusisko. Przez najbliższą godzinę (aż do 15:00) będzie on na bieżąco odpowiadał na każde zadane pytanie. Jeśli nie wyrobisz się w limicie czasowym – nie martw się, także otrzymasz na nie odpowiedź (jednakże nastąpi to prawdopodobnie po nieco dłuższym czasie).

Zapraszamy do zadawania pytań na praktycznie dowolny temat – Lupusisko postara się odpowiedzieć możliwie najdokładniej na każde z nich.

EDIT:

ze względu na drobne problemy techniczne 3 komentarze zniknęły. Oto odpowiedzi na nie:

PaxiYO napisał:

Czemu support i ulubiony champion

Mój styl gry i usposobienie pasują do supporta. Zawsze staram się, aby to team wygrał a niekoniecznie zależy mi na dobrym osobistym wyniku. Lubie oddawać kille, feedować innych i po cichutku sprawiać że zbieranina 5 przypadkowych osób staje się drużyną. Obecnie ulubiony champion to Kalista – zakochałem się w jej mechanice i pomimo, że nie radzę sobie nią dobrze to mam nadzieję nieco podszkolić się, aby nie przynosić wstydu redakcji :D.

master123pl napisał:

Czy byłeś kiedyś w brązie?

Nie, nie byłem. Zdaje się najniżej grałem na poziomie czegoś w stylu złota w S2.

lobsta napisał:

Cześć Lupus! Czy i jesli tak to kiedy zaczniesz streamowac?

Witam. Stałe streamowanie pewnie nie wejdzie mi w krew, ale planuję co nieco pokazać czytelnikom – tak dla funu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.