Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Araneae nowym trenerem Fnatic

“Jeden Hiszpan to za mało” – głosi tytuł na głównej stronie Fnatic, która właśnie podała wiadomość o tym, że nowym trenerem ich dywizji League of Legends zostanie Alvar “Araneae” Alenar.

Jeszcze w poprzednim splicie charyzmatyczny jungler pochodzący z Półwyspu Iberyjskiego reprezentował barwy Millenium grając u boku naszego rodaka, Creatona. Wcześniej Araneae z tym samym składem grał również w Team Alternate, ale sławę zdobył jeszcze wcześniej – grając u boku Ocelote’a w SK Gaming.

Graczom Fnatic już od dawna zarzucało się brak profesjonalizmu w kwestii przygotowania do rozgrywek. Alvar będzie miał za zadanie zmienić obecne nastawienie, nieco egocentrycznych gwiazd drużyny.

Podczas gdy w Korei i Chinach posiadanie trenera już od dawna jest czymś niezbędnym, zachodnia scena League of Legends dopiero uczy się takiego nastawienia. Po tym jak ogromny krok do przodu w tym roku wykonała Ameryka Północna, Europa na szczęście też powoli adaptuje się do nowego, bardziej analitycznego podejścia do gry.

Na poniższej grafice cały skład Fnatic.LoL wraz z osobami zajmującymi się organizacją.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.