Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aphromoo o sile supportów i nowym przedmiocie

Zaqueri “Aphromoo” Black jest bardzo sympatycznym zawodnikiem, który pełni rolę supporta w zespole Counter Logic Gaming. Przez wielu ekspertów Aphro jest uważany za obecnie najlepszego wspierającego w Ameryce. Gracz ten postanowił podzielić się z fanami swoimi opiniami na temat siły supportów w obecnym patchu oraz wyraził swoje zdanie na temat Ardent Censora.

Wszystko to możecie znaleźć w jego vlogu dostępnym tutaj: Vlog Aphromoo 

My postanowiliśmy go streścić i przekazać najważniejsze informacje, którymi podzielił się z nami znakomity amerykański wspierający.

SUPPORT TIER LIST

Tier lista stworzona przez Aphromoo wygląda następująco:

God Tier: Braum

Tier 1: Nami, Thresh

Tier 2: Morgana, Sona

Aphro poleca szczególnie trzy pierwsze picki (Braum, Nami, Thresh). Pozostałe supporty wliczając w to Morganę i Sonę są według niego bardzo sytuacyjne i zależą od twojej drużyny i twoich preferencji.

ARDENT CENSOR

Support CLG uważa także, że Ardent Censor jest całkowicie bezużytecznym przedmiotem. Twierdzi, że 25% prędkości ataku nie jest w stanie dać czegokolwiek drużynie. Zdaniem Aphromoo nowy przedmiot można porównać z Heraldem Zeke’a, z którym jednak Ardent Censor znacząco przegrywa rywalizację.

DOLNA ALEJA

Odnośnie dolnej alei support CLG stwierdza, że najbardziej cenione są obecnie postaci dobrze współpracujące z Ostrzem Zniszczonego Króla (BoTRK), czyli Kog’Maw, Twitch, Lucian czy Tristana, czasem opłaca się także wybrać bohaterów takich jak Jinx, Caitlyn, Corki.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.