Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Ankieta] – Podsumowanie Lata z How2win

Miesiąc rozpoczęliśmy od niesamowitych emocji związanych z chłodnym orzeźwieniem w basenie. Woda leniwie falowała, a słońce nie dawało taryfy ulgowej. Mogliście się odprężyć, zrelaksować. Potem był Draven. League of Draven. Interesujący turniej oraz spektakularne starcie 1 na 1. Zwyciężył Davidthehoff, udowadniając, że silną wolą można przenosić góry. Taką górą mógł być Mordekaiser, czyli frontman zespołu Pentakill. Rockowe brzmienie miało moc! Mam nadzieję, że Wy też śpiewaliście piosenki przy ognisku. Przy ognisku nie mogło tez zabraknąć wspaniałych opowieści o fantastycznych wyczynach bohaterów. Heroicznie i motywacyjnie. A Wam co podobało się najbardziej?

Chcemy kontynuować podobne inicjatywy w przyszłości. Jednak bez Waszego zdania ciężko będzie nam dopracować idealną formułę turniejów. Prosilibyśmy o poważne potraktowanie ankiety, bo od jej wyników zależeć będzie przyszłość pucharów na naszym portalu.

Ankieta została zakończona

Czujcie się zobowiązani, aby napisać w komentarzach swoje indywidualne odczucia. Co Wam się podobało, a co było na minus?

Gratulacje dla zespołu Redbuff.pl za zwycięstwo w turnieju Pool Party i Draven.
Gratulacje dla zespołu ESC Pro za zwycięstwo w turnieju Pentakill i Dragonslayers.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt:
Lupusowi za wsparcie całego pomysłu.
Hintchowi za odpisywanie na Wasze maile i administrację rozgrywek.
Orayu i SIDowi za przygotowanie profesjonalnego streamu.
Jakubowi za pomoc w ogarnięciu wielu pobocznych spraw.
Avahirowi, Yeti, Fazzebo za masę emocji i świetny komentarz.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.