Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Amazing w nowym składzie?

Wiele wskazuje na to, że były jungler TSM-u, który zdecydował się kontynuować swoją karierę w Europie – Maurice “Amazing” Stückenschneider nie dołączy do żadnej z drużyn mających obecnie prawo występu w LCS.EU, a raczej spróbuje się dostać do najbardziej prestiżowych rozgrywek w EU wraz z założoną przez siebie drużyną.

Wraz z Amazingiem w teamie tym występować miałoby dwóch graczy, którzy dotychczas występowali w barwach Millenium, jednak nie tak dawno stracili oni z różnych powodów miejsce w rosterze tej drużyny, a mowa mianowicie o midlanerze Adrianie “Kerpie” Wetekamie (ten gracz sam zdecydował się opuścić Millenium) i supporcie Alexanderze “Jree” Bergströmie (który najprawdopodobniej utraci miejsce w Millenium po tym jak Creaton i Kev1n zdecydowali się na znalezienie sobie nowego teamu).

Roster nowej drużyny uzupełniony ma zostać przez występującego na top lanie Holendra Brama “Morsu” Knola, który dotychczas w swojej karierze występował tylko w barwach “LowLandLions” i z tą drużyną miał on okazję występować w EU Challenger Series. Natomiast rolę ADC w tym teamie miałby zająć gracz posługujący się nickiem “NightSniper”, który obecnie zajmuje miejsce na przełomie Challengera i Master Tieru na serwerze EUW.

Warto jednak zaznaczyć, że nowa drużna nie została jeszcze nigdzie oficjalnie potwierdzona w związku z czym możemy się jeszcze spodziewać, że w rosterze może jeszcze dojść do zmian, a może się także okazać że niektórzy zawodnicy znajdą sobie inny team i z tego powodu sama drużyna nigdy nie będzie miała okazji powalczyć o miejsce w Expansion Tournamencie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.