Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alliance nie zostanie ukarane

We wczorajszym meczu Alliance vs. Copenhagen Wolves gracze super teamu zdecydowali się kupować stackujące przedmioty. Począwszy od Froggena, który na Kassadinie kupił Mejai kolejni zawodnicy drużyny Alliance rozpoczęli stackowanie itemów. Ostatecznie wszyscy poza supportem zakupili jeden ze stackowalnych przedmiotów (2x Mejai, 2x Ocult) i zaczęli wyścig, któremu z nich jako pierwszemu uda się uzyskać 20 stacków.

Po meczu rozpoczęła się prawdziwa burza – gracze Copenhagen Wolves oskarżali przeciwników o lekceważenie oraz ośmieszenie ich na arenie międzynarodowej. Media społecznościowe aż huczały od wypowiedzi wyraźnie zbulwersowanych Wilków. YoungBack pisał:

Jeśli chodzi o nas to czujemy się jakbyśmy zostali ugodzeni nożem w plecy. Zostaliśmy upokorzeni przez graczy dla których mamy szacunek, przyjaciół których lubimy i naszego starego zawodnika którego kochamy.

https://www.facebook.com/Youngbuck.lol/posts/702917666447653

Unlimited przed meczem rozważał odejście od grania w LoLa, jednak jak sam stwierdził po meczu, teraz chce pokazać tym, którzy go upokorzyli, że da się wygrywać z szacunkiem do rywali.

Całą sprawą zdecydował się zająć Riot, który jeszcze rano stwierdził, że mecz wymaga śledztwa. Przed chwilą pojawiła się informacja, że po dogłębnym dochodzeniu nie dopatrzono się uchybień w zachowaniu Alliance i drużyna ta nie zostanie ukarana za swoje zachowanie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.