Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alliance będzie trenować w Korei

Po zakończonym niedawno finale europejskiej edycji LCS kapitan zwycięskiej drużyny – Henrik “Froggen” Hansen udzielił wywiadu, w którym przyznał, że Alliance zamierza udać się wkrótce na bootcamp do Korei Południowej.

Oczywiście ruch ten pomóc ma drużynie w walce na nadchodzących Mistrzostwach Świata Sezonu 4, które to team Froggena  chciałby wygrać. Dzięki wyjazdowi do Korei Alliance miałoby szansę zmierzyć się z najlepszymi drużynami z tamtego regionu co miałoby zaprocentować właśnie w trakcie Mistrzostw Świata.  Warto wziąć jednak pod uwagę, że nie jest to jeszcze na 100% pewne, że zwycięzcom LCS.EU uda się faktycznie zorganizować taki bootcamp.

Przypomnijmy Alliance nie jest pierwszą drużyną, która zdecydowała się na taki krok, gdyż nie tak dawno główny roster amerykańskiego Counter Logic Gaming udał się na treningi właśnie do Korei (w związku z czym w ostatnim tygodniu LCS.NA w barwach CLG wystąpiło 5 subów), dzięki którym drużyna ta ma zakwalifikować się do Mistrzostw Świata sezonu 4.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.