Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

All-Stars ruszyło!

Po e-sportowych emocjach związanych z Mistrzostwami Świata należy nieco ochłonąć, więc z pomocą przychodzą nam przepełnione profesjonalnymi graczami z całego świata zawody All-Star 2015. Mieliśmy okazję zobaczyć już naszych bohaterów w akcji. Jak zatem wypadli zawodnicy poszczególnych regionów w dniu pierwszym? Sprawdźmy to!

Wyniki spotkań
Od samego początku gra zapowiadała się emocjonująco. Już pierwsza udana akcja spowodowała aż sześć zgonów z obu stron, lecz w ostateczności to Ameryka wysunęła się na chwilowe prowadzenie. NA cały czas była o krok przed rywalami, głównie za sprawą dobrej dyspozycji Meteosa na zacZacu. Europa co rusz popełniała niepotrzebne błędy, ale na całe szczęście dla jej fanów potrafiła się ostatecznie odnaleźć i wrócić do gry, kiedy to gracze Teamu ICE odwrócili sytuację na polu walki w 21. minucie. W tym momencie “ogniści” zaczęli kopiować wcześniejszy styl gry oponentów, co niestety niezbyt się im opłaciło i spowodowało ich porażkę.

ICE EU LCSEU-LCS10NA-LCS1FIRE NA LCSMVP: Huni (ICE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

W pojedynku drugim, Chiny ze zdecydowaniem pokazały swoją wyższość nad rywalami. Co prawda ze strony ich, jak i ich tajwańskich kolegów dało się zauważyć błędy, lecz zdecydowana większość należała do gorętszej części zawodników. Uzi i spółka nie pozwalali rywalom na zbyt wiele, wychodząc cało z większości opresji, a na szczególne wyróżnienie zasługuje kassadinKassaidn Rookiego, który wręcz rozjeżdżał swoich przeciwników niczym rozpędzony walec, kończąc rozgrywkę z trzynastoma zabójstwami w kieszeni.

ICE LPLLPL-110LMSFIRE LMSMVP: Rookie (ICE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Ciężko było spodziewać się innego wyniku w tym meczu. Trzeba jednak przyznać, że faza linii zdecydowanie lepiej poszła zawodnikom IWC. leblancLe Blanc Fakera nie mogła poradzić sobie z Kirą i jego luluLulu, a na górnej alei również gnarGnar MaRina miał problemy z fioraFiorą Smurfa. Kiedy jednak doszło do walk drużynowych, dzika karta pozostała już bez szans, a wynik meczu z 2-4 zmienił się na 24-4.

FIRE LCK123px-LCK_logo10300px-2015IWCAICE IWCMVP: PraY (FIRE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Najbardziej wartościowy gracz
RookieTeam ICE – Rookie: Prawdziwy kierujący chińskiego zespołu. Gwiazda Invictus Gaming wręcz zdominowała oponentów, nie pozostawiając im złudzeń, co do wyniku meczu. Całkiem dobrze zaprezentowali się również inni zawodnicy LPL, a szczególnie Clearlove na rengarRengarze, jednak to właśnie kassadinKassadin stał się największym gwoździem do trumny drużyny LMS.
Podsumowanie
Po pierwszym dniu rozgrywek na prowadzeniu utrzymuje się drużyna Lodu, lecz czy taki stan rzeczy utrzyma się po kolejnych meczach?

Team_Ice_LogoTeam ICE vs Team FIRElcs_client_hdr_1920x1080_worlds_0

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.