Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

All-Star U.R.F. Ogłaszamy wyniki głosowania trybu U.R.F.

Społeczność śledząca rozgrywki w League of Legends zareagowała z entuzjazmem na debiut Cloud 9 i Team SoloMid w trybie Ultra Rapid-Fire, który odbył się pierwszego kwietnia. Na podstawie waszych głosów możemy stwierdzić, że nie możecie się doczekać kolejnych zawodów w trybie U.R.F., które odbędą się podczas tegorocznego Wyzwania All-Star. Aby jednak urozmaicić nieco zabawę, postanowiliśmy pozwolić wam wybrać bohatera, którym zagrają obie drużyny. Znamy już wyniki głosowania i z radością ogłaszamy, że zwycięzcą jest Ezreal.

Wyzwanie All-Star w trybie U.R.F. to gwarantowany ubaw po pachy. To jednak nie koniec atrakcji, jakie czekają was podczas tej imprezy. Pora na kolejny tryb niespodziankę.

Tym razem wszystko zależeć będzie od was. Tryb ten nazywa się Wybór Dziesiątki. Podczas rozgrywek w tym trybie nie głosujecie na jednego bohatera, lecz wybieracie całą drużynę! Jak to działa?

To proste – możecie udać się na stronę vote.lolesports.com, by oddać głos. Gdy tylko się tam znajdziecie, będziecie mogli wybrać dziesięciu bohaterów – po jednym dla każdej roli w obu drużynach. W trybie tym dostępni będą wszyscy bohaterowie. Zastanawialiście się kiedyś, jak sprawdziłby się Cho’Gath w walce z Mordekaiserem podczas zawodów na poziomie profesjonalnym, gdyby obaj znaleźli się w górnej alei? A co z Galio w alei środkowej lub Rammusem w dżungli?

Macie teraz okazję wystawić drużynę marzeń. Ruszajcie do boju! Głosowanie kończy się 3 maja o godz. 09:00 CEST. Jak zawsze nie zapomnijcie zajrzeć na stronę lolesports.com, by poznać rezultaty!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.