Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alex Ich wraca na środkową aleję

Alexey “Alex Ich” Ichetovkin za pośrednictwem facebooka oficjalnie poinformował, że powraca on na mida i to właśnie na tej pozycji będzie on kontynuował swoją przygodę w Ninjas in Pyjamas.

Alex w swoim oświadczeniu wyjaśnia, że pierwotnie od występów na midzie skutecznie zniechęciła go meta, w której dominowały takie postacie jak Ziggs czy Nidalee. Od tego czasu doszło do kilku zmian, które przekonały tego zawodnika do powrotu na swoją pierwotną pozycję. Obecnie Alex Ich chce skupić się na treningu, który pozwoli mu na ponowne zapoznanie się z metą obecnie panującą na mid lanie.

Jednak w związku z tą decyzją w składzie NiPu musi dojść od pewnych przetasowań. Przypomnijmy, że dotychczas na środkowej alei w tej drużynie występował Fabian “Exileh” Schubert (podczas dreamhacku zamiast niego występował Tristan “PowerOfEvil” Schrage, który według niektórych źródeł był testowany jako potencjalny nowy midlaner), który najprawdopodobniej pożegna się z teamem. Nie tak dawno w internecie pojawił się screen według, którego Lucas “Cabochard” Simon-Meslet, challangerowy top laner, który nie tak dawno subował w Gambit Gaming przebywał przez jakiś czas na testach w Ninjas in Pyjamas (i potencjalnie może wypełnić lukę w składzie tego teamu).

Obecnie roster NiPu prezentuje się następująco:

Norwayk0uTri Tin LamJungle
RussiaAlex IchAlexey IchetovkinMid
Czech RepublicFreezeAleš KněžínekAD
EstoniaVoidleErih SommermannSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.