Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alex Ich w nowym teamie

Wszystko wskazuje na to, że rosyjski mid laner – Alexey “Alex Ich” Ichetovkin znalazł już sobie po odejściu z Ninjas in Pyjamas nową drużynę, z którą będzie walczył o miejsce w nadchodzącym Expansion Tournamencie. Obok Alexa w drużynie tej znaleźli się jeszcze między innymi dwaj gracze, którzy dopiero co opuścili Supa Hot Crew, a chodzi mi oczywiście o Matthewa “Impalera” Taylora i Raymonda “KaSinga” Tsanga.

Roster tej druzyny uzupełnia gracz występujący na pozycji ADC posługujący się nickiem “Jebus”, który do niedawna występował wraz z Alexem w barwach Ninjas in Pyjamas. W teamie znalazło się także miejsce dla francuskiego toplanera Etienna “Steva” Michelsa, który znany jest przede wszystkim z występów w EU Challenger Series w barwach “Steve Bakes Cookies”.

Informacja ta może zaskakiwać jeśli pod uwagę weźmiemy wczorajszy post Alex Icha zamieszczony na facebooku. Wspominał on wprawdzie w nim, że byłby on wstanie stworzyć drużynę, która będzie w stanie rywalizować w LCSach, jednak przy okazji podkreślał on że stworzenie takiego teamu wymagałoby pomocy jakieś niemieckiej organizacji. Ciężko stwierdzić czy od tego czasu jakaś organizacja już zaoferowała swoją pomoc temu zawodnikowi, czy może raczej Alex zdecydował że łatwiej będzie mu przyciągnąć uwagę ewentualnych organizacji posiadając już miejsce w turnieju rozszerzającym.

Warto wspomnieć, że nie jest to zwyczajna plotka, gdyż cała sprawa została potwierdzona przez Matthewa “Impalera” Taylora za pośrednictwem facebooka.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.