Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alex Ich i Creaton w nowym superteamie?

Rosyjski midlaner i polski ADC są częścią nowego zespołu, który został utworzony przed startem Turnieju Rozszerzającego europejski LCS do 10 formacji. Informacja o powstaniu nowego “superteamu” została potwierdzona na streamie Impalera, który to oczywiście zostanie jego częścią. Wydaje się, że nowa ekipa będzie startować w barwach Millenium.

Pełny skład zespołu prezentuje się następująco:

IDNameRole
GermanyKev1nKevin RubiszewskiTop
United KingdomImpalerMatthew TaylorJungle
File:Ru.pngAlex IchAlexey IchetovkinMid
PolandCreatonJakub GrzegorzewskiADC
United KingdomKaSingRaymond TsangSupport

Tak jak zostało wspomniane gracze najprawdopodobniej zostaną przygarnięci przez organizację Millenium, lecz nie będą w stanie grać w Expansion Tournament z pozycji tej drużyny, a wszystko przez zbyt wiele zmian w składzie. Wymienionych zostało bowiem aż trzech zawodników. Oznacza to, że Alex Ich i spółka są zmuszeni do zakwalifikowania się do zawodów z rankedów drużynowych, analogicznie do amatorskich drużyn.

Jest to kolejna próba Alex Icha, który chciałby nawiązać do własnych sukcesów. Czy z nową drużyną uda mu się odbudować formę i powrócić do LCSu? Wszakże każdy z wymienionych zawodników ma przeszłość w najważniejszych europejskich rozgrywkach, a Creaton i Kev1n są z pewnością jednymi z najlepszych graczy na swoich pozycjach.

Ta informacja zdaje się też ucinać spekulacje jakoby Creaton oraz Kev1n mieli dołączyć do Teamu Roccat.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.