Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacje kolejek rankingowych są już dostępne

Ograniczenia grup umawianych

Obecnie aktywne. Od Diamentu 5 do kręgu Mistrzowskiego nie można grać trójkami, co pozostawia tylko solo i duety. Dodatkowo gracze z kręgu Pretendenta mogą grać tylko solo.

Pomimo poprawek, które wprowadzaliśmy od początku sezonu rankingowego 2016, dynamiczna kolejka wciąż nie spełnia oczekiwań graczy. Konkretnie problemem jest naruszona integralność rywalizacji na najwyższych poziomach gry. Dlatego dodajemy kilka zmian w kolejce rankingowej, zaczynając od dwóch opisanych poniżej.

CZAS NA STREAM Gracze w kręgach od Diamentu 5 do Mistrzowskiego mogą grać tylko solo lub w duecie.
ZOSTAW MIECZ W JASKINI Aby zagwarantować dokładność na szczycie rankingu, gracze z kręgu Pretendenta mogą grać tylko solo.

Wymuszona pozycjaGracze podczas serii awansu będą mieli zagwarantowaną jedną z dwóch wybranych ról (działanie opcji podane w dalszej części opisu patcha). Wymuszona pozycja została dodana do kolejek zwykłego draftu.

Zdajemy sobie sprawę, że wymuszona pozycja w grach o awans nie pozwala wam dać z siebie wszystkiego, gdy jest to najważniejsze, dlatego zapobiegamy występowaniu takich przypadków. Jednak wymuszona pozycja okazała się skutecznym środkiem skracania czasu oczekiwania w kolejce, dlatego dodaliśmy ją do zwykłego draftu, by pomóc graczom, którzy wciąż muszą czekać za długo w godzinach poza szczytem.

AUTOEKSCYTACJA Podczas serii awansu (między kręgami lub dywizjami) gracze będą mieli zagwarantowane przyznanie jednej z dwóch wybranych ról.
OCHRONA Gracze nie będą już dostawali wymuszonej pozycji w grach rozgrywanych jedna po drugiej.
WYMUSZENIE DOZWOLONE Wymuszona pozycja została dodana w zwykłym drafcie, gdy czasy oczekiwania zbytnio się wydłużają.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.