Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja Testowej Przepustki Potyczek Taktycznych

Witajcie!

Zbliża się koniec pierwszego rozdziału Testowej Przepustki. W niektórych regionach przepustka była aktywna od uruchomienia Potyczek Taktycznych, natomiast w innych przepustka i system misji zostały opóźnione w celu utrzymania stabilności serwerów. Dlatego termin zakończenia przepustki zależy od regionu, tak aby koniec końców wszyscy mieli możliwość korzystania z przepustki przez cztery tygodnie. Jedna uwaga: po wyłączeniu przepustki nie będzie można wypełniać misji, ani odbierać nagród, nawet jeśli w momencie wyłączenia przepustki byliście w grze lub czekaliście na ukończenie gry. Następujące daty i godziny to oficjalne czasy zakończenia przepustki:

WSZYSTKIE GODZINY WEDŁUG CZASU POLSKIEGO

RegionDataCzas
JP23 lipca23:59 CEST
OCE23 lipca21:59 CEST
TR/RU25 lipca00:59 CEST
PH/TH/SG25 lipca22:59 CEST
BR26 lipca18:59 CEST
NA/KR/TW/VN/LAN/LAS/EUNE/EUW29 lipca17:59 CEST

Drugi rozdział Testowej Przepustki rozpocznie się we wszystkich regionach wraz z patchem 9.16! Będzie zawierać misje i nagrody podobne do tych z pierwszego rozdziału, ale potem zapewne trochę we wszystkim namieszamy. Jesteśmy zachwyceni pasją i ekscytacją, jakimi wykazaliście się podczas uruchomienia PT, i chcemy nadal świętować, rozdając więcej darmowych rzeczy. Wciąż obmyślamy długoterminowy system postępu w PT, więc dalej przysyłajcie nam swoje uwagi dotyczące Testowej Przepustki.

Na razie to tyle. Do zobaczenia w Konwergencji!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.