Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja: Kayle i Morgana

KAYLE I MORGANA

SPRAWIEDLIWA I UPADŁA

Aspekt Sprawiedliwości zrodził dwie siostry. Kayle, Sprawiedliwa, dzierży boską moc i oczyszcza ziemie z winowajców. Morgana, Upadła, nie zgodziła się na porzucenie swoich pobratymców. Spętała swoje skrzydła i odeszła w cień, cierpiąc z powodu wyboru swojej siostry. Dwie siostry zrodzone ze Sprawiedliwości wybrały przeciwstawne ścieżki. Czekają, aż przeznaczenie się wypełni i nadejdzie dzień, w którym już nie będą mogły unikać swojej drugiej połowy.

AKTUALIZACJA MORGANY

Rozdarta między swoim śmiertelnym i astralnym „ja”, lecz całkowicie sprzeciwiająca się nieubłaganej ideologii swojej bliźniaczki, mroczna zaklinaczka została graficznie zaktualizowana, żeby pasowała do swojego boskiego pochodzenia. Morgana dobrowolnie związała swoje skrzydła, odzwierciedlając więź, jaką czuje z ludzkością i naszym wspólnym cierpieniem, ale jej superumiejętność ujawnia jej prawdziwą postać. Ponadto zaklęcia Upadłej mają nowe animacje i efekty wizualne. Jako że Morgana już jest mocnym wyborem w środkowej i dolnej alei, jej umiejętności pozostaną takie same — poza jej superumiejętnością, która teraz daje prędkość ruchu przy poruszaniu się w kierunku wrogów, żebyście mogli dopilnować, że nie uciekną przed swoją dawką udręki.

„Sprawiedliwość to kłamstwo potężnych”.

UMIEJĘTNOŚCI

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: BOSKIE WYWYŻSZENIE

Kayle przybiera cztery postaci, zanim osiągnie boski stan.

Gorliwa (poziom 1.): Ataki Kayle dają jej kumulującą się prędkość ataku. Przy maksymalnej liczbie ładunków Kayle staje się Błogosławiona i zyskuje prędkość ruchu, gdy porusza się w kierunku wrogów.

Ognista (poziom 6.): Kiedy Kayle jest Błogosławiona, jej ataki wystrzeliwują fale ognia, które zadają dodatkowe obrażenia magiczne.

Uskrzydlona (poziom 11.): Kayle przemienia się w bohaterkę walczącą całkowicie z dystansu.

Transcendentna (poziom 16.): Kayle przybiera swoją ostateczną postać, stając się Błogosławioną na stałe. Jej fale ognia zadają obrażenia nieuchronne.

Q: PROMIENNY WYBUCH

Kayle tworzy portal, który wystrzeliwuje w kierunku wroga płonące ostrze, osłabiające pancerz i odporność na magię oraz spowalniające cel. Ten atak wybucha i zadaje obrażenia również wrogom obok celu.

W: ASTRALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Kayle leczy siebie i wybranego sojusznika, na chwilę znacznie zwiększając swoją i jego prędkość ruchu.

E: GWIEŹDZISTE CZAROOSTRZE

Biernie: Podstawowe ataki Kayle zadają dodatkowe obrażenia, które skalują się z jej mocą umiejętności oraz obrażeniami od ataku.

Użycie: Następny atak podstawowy Kayle jest atakiem dystansowym i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne w wysokości części brakującego zdrowia celu. Po tym, jak Kayle osiągnie postać Ognistej, ten atak zada obrażenia również wrogom obok celu.

R: BOSKI OSĄD

Kayle obdarowuje siebie lub wybranego sojusznika trwającą kilka sekund niewrażliwością. Kiedy jej cel jest niewrażliwy, wokół niego spadają oczyszczające miecze, które zadają obrażenia pobliskim wrogom.

GRA JAKO KAYLE

Jako Kayle wymierzacie sprawiedliwość nieprawym za pomocą boskich mocy, które skalują się lepiej wraz z każdą przemianą bohaterki. Ale zanim będziecie mogli dokonać czystki i ukarać winnych, postępujcie ze swoimi wrogami ostrożnie i zabijajcie stwory, dopóki nie uzyskacie dostępu do superumiejętności. We wczesnej fazie gry korzystajcie z Gwieździstego Czaroostrza, żeby trzymać wrogów z daleka od siebie, i Promiennego Wybuchu, by karać ich za zbytnią pewność siebie. Niedługo Boskie Wywyższenie przemieni wasze zwykłe umiejętności w pustoszące narzędzia zniszczenia.

Zbierzcie drużynę i znajdźcie grupy przeciwników, którzy nie mogą uciec przed Boskim Osądem. Użyjcie Astralnego Błogosławieństwa, jeżeli wy lub wasz sojusznik wpadniecie w tarapaty, albo by zbliżyć się do uciekających wrogów. W ostatecznej postaci wasza wytrzymałość i przewaga w walkach drużynowych rośnie do tego stopnia, że możecie rozpocząć niszczycielską krucjatę i zakończyć żywot wszystkich, którzy staną wam na drodze.

„Tylko winni muszą się mnie bać”.

PORADY

  • Zamiast używać Boskiego Osądu na sobie, rozważcie użycie go, by ochronić wytrzymałego sojusznika, który świetnie sprawdza się podczas inicjacji. Pozwólcie wrogom spalić superumiejętności, gdy wasz sojusznik jest niewrażliwy, a potem oczyśćcie ich nawałnicą mieczy i ognia.
  • Etapy Boskiego Wywyższenia dają wam ogromne skoki mocy w trakcie gry. Przewidźcie, kiedy będziecie zadawać więcej obrażeń niż wasz przeciwnik, i wtedy zmiećcie go z powierzchni ziemi.
  • Choć wasz potencjał jest duży, nawet gdy w pobliżu nie ma współgraczy, to najsilniejsi jesteście w walkach drużynowych. Obrażenia zadawane wokół waszego celu przez Gwieździste Czaroostrze i Promienny Wybuch w połączeniu z umiejętnościami obronnymi zapewnią waszej drużynie osłonę i zdewastują paski życia wrogów.

DODATKIJeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.