Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja karnawałowych ikon – mała aktualizacja PBE

Dzisiaj na serwer testowy wprowadzona została nowa bardzo mała (bo zawierająca tylko dwie zmiany) aktualizacja. Ikony przygotowywane z okazji karnawału (event zaczyna się 28 lutego i na pewno będzie się odbywał na serwerach latyńsko-amerykańskich i brazylijskim) otrzymały drobne zmiany kolorystyczne:

Dodatkowo z PBE wycofane zostały nowe efekty spelli u Kassadina, które prawdopodobnie miały zostać wprowadzone w nadchodzącym patchu z okazji inwazji Voidu, będąc przy tym zaczątkiem jego wizualnej aktualizacji. Na razie nie wiadomo czy decyzja ta została podjęta świadomie (przykładowo z powodu bugów graficznych, czy zamiaru wprowadzenia dalszych zmian), czy może wynikła ona ze zwykłego błędu we wprowadzaniu patcha. Dla przypomnienia (i osób, które nie widziały) tak prezentowały się zaktualizowane umiejętności Kassadina zanim zostały wycofane z serwera:
Q
WE
(początek i koniec animacji)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.