Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja interfejsu trafi na serwery już wkrótce

Po długim pobycie na PBE wprowadzamy aktualizację interfejsu na serwery razem z patchem 5.14. Sprawdźcie stronę aktualizacji interfejsu, aby uzyskać wszystkie informacje, ale jeżeli znacie już początkowe zmiany i chcecie wiedzieć co się zmieniło od czasu pojawienia się na PBE, czytajcie dalej!

Oto zmiany wprowadzone – głównie dzięki waszemu odzewowi – do aktualizacji interfejsu od czasu pojawienia się jej na PBE:

  • Czasy odnowienia superumiejętności sojuszników – dodaliśmy to, abyście wiedzieli, kiedy wasi sojusznicy mogą użyć swoich superumiejętności! Przed aktualizacją było to przedstawiane za pomocą zielonego światełka, ale teraz zobaczycie dokładne czasy odnowienia, abyście lepiej wiedzieli, kiedy można atakować.
  • Czasy odnowienia czarów przywoływacza sojuszników – wciśnijcie klawisz Tab w dowolnym momencie, a zobaczycie, czy wasi sojusznicy mogą użyć czarów, a jeżeli nie, to za ile będąmogli.
  • Powróciły paski many sojuszników – usunęliśmy paski many przy aktualizacji, zakładając, że nie są zbyt ważne. To był błąd, wy daliście nam o tym znać i teraz powróciły.
  • Pozostawalność – jeżeli otworzycie ekran statystyk lub wyświetlicie opóźnienie podczas meczu, pozostaną one na ekranie pomiędzy meczami.
  • Ceremonia awansowa – dodaliśmy nowe animacje i dźwięki, abyście wiedzieli, kiedy awansujecie na wyższy poziom.
  • Przejrzystość paska zaklęć – wprowadziliśmy duże zmiany do kształtu, koloru i animacji czasu odnowienia, utraty kontroli oraz braku many, aby usprawnić czytelność.
  • Zmiany minimapy – uważamy, że czas trwania meczu powinien znajdować się koło minimapy, ponieważ cele są z nim związane, ale testy i wasz odzew wykazały, że lepiej sprawdzi się w górnym rogu.
  • Styl graficzny – lubimy minimalizm, ale chyba trochę przesadziliśmy. Postanowiliśmy wprowadzić trochę usprawnień w jakości tekstur i animacjach.
  • Dostępność – przywróciliśmy przyciski blokady kamery i opcji.

Planujemy wprowadzić aktualizację interfejsu na serwery razem z patchem 5.14. Najpierw zajmiemy się nierankingowymi grami, aby upewnić się, że nic nie wybuchnie, a jeżeli wszystko będzie w porządku, kilka dni później dokonamy aktualizacji gier rankingowych.

Jesteśmy bardzo podekscytowani przekazaniem wam nowego interfejsu! Wpisujcie w komentarzach swoje przemyślenia.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.