Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja How2Win

Witajcie drodzy czytelnicy,

w ostatnim tygodniu na portalu zaszło wiele drobnych zmian, które postanowiliśmy zbiorczo oddać w Wasze użytkowanie. Dzięki zaangażowaniu działu e-sportu w sidebarze (panel boczny na prawo od treści) znajdziecie pełne terminarze rozgrywek e-sportowych w League of Legends (w podziale na ligi). Dodatkowo specjalny wpis pokaże je Wam zebrane w całości. Aktualizacji uległo także nasze menu główne (znajdujące się tuż pod logo) – od teraz będzie Was znacznie lepiej informować o najbliższych zmianach (jeśli je przegapiliście) i agregować najważniejsze treści na portalu How2Win. Jako niemniej ważna rzecz – zaktualizowaliśmy counterpicki – o co prosiło wielu z Was. Jeśli zauważycie w nich jakieś błędy lub nieścisłości – skorzystajcie proszę z komentarzy pod wpisem – w ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy je jeszcze “dopieszczać”. Jako ostatnia z aktualizacji – w nadchodzącym tygodniu zobaczycie wreszcie nową odsłonę run i masterek na sezon piąty – jest ona pratkycznie gotowa i wymaga jedynie drobnego szlifu graficznego.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu – w najbliższym czasie chcemy poprawić kilka nieco przestarzałych mechanizmów.

Z pozdrowieniami,
redakcja portalu How2Win

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.