Kolejna aktualizacja została wprowadzona na serwer testowy PBE i choć nie wprowadza ona wielu zmian to warto zauważyć, że w nowym patchu znaleźć możemy nowe wzmianki o skórce, która najprawdopodobniej będzie najnowszym ultimate skinem. Przejdźmy więc teraz do zmian z tej aktualizacji:
Obie bazy otrzymały po dwa nowe wyjścia, z których mogą korzystać tylko sojusznicy, jednak dla przeciwników zachowują się one jak niczym nie wyróżniający się kawałek ściany.
Dragonslayer Braum odzyskał w nowym patchu unikalny indykator pasywki, oto jak się on prezentuje:

Jak już wspomniałem w plikach gry pojawiły się nowe wzmianki o skórce, która najprawdopodobniej będzie nowym Ultimate Skinem. Chodzi mianowicie o DJ Sone i choć same wzmianki nie wiele nam mówią to możemy przypuszczać, że skin ten jest coraz bliżej wydania.
Nowy przedmiot znajdujący się obecnie w fazie testowania otrzymał zarówno nowe VFX jak i nowe efekty dźwiękowe
W nowym patchu znalazło się także miejsce dla kilku zmian w balansie:
Hunter's Machete
- Ilość bonusowego złota otrzymywanego za zabicie dużego stwora na jungli została zwiększona z 10 do 15
Skirmisher's Sabre, Ranger's Trailblaizer, Stalker's Blade
- Ilość bonusowego złota otrzymywanego za zabicie dużego stwora na jungli została zwiększona z 20 do 30






