Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

9.8: aktualizacja fabuły

Siemanko wszystkim!

W aktualizacji fabuły w tym tygodniu wracamy na krawędź galaktyki, żeby zaktualizować uniwersum Odysei!

Jako że ta aktualizacja jest mniejsza niż zazwyczaj, to z ogromną chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące historii, którymi niedawno się z wami podzieliliśmy. Sprawdźcie poprzednie aktualizacje fabuły (9.6 i 9.7) i bez krępowania się zostawiajcie pytania w komentarzach, a my weźmiemy się za nie i powiemy tyle, ile możemy (z naciskiem na „możemy”)!

No to do dzieła!

Ashekandi

Odyseja

Pogromca Galaktyki Zed

Wszelkie inne stworzenia są niewarte uwagi w jego wizji ostatecznej harmonii — pragnie oczyścić galaktykę ze słabych i niegodnych istot. Cóż, to zawsze jakieś zajęcie. Jeśli potrafisz mu podołać.

Zed, Odyseja

Odyseja

Przygoda czeka wszędzie — od wysoce zurbanizowanych światów centralnych do najdalszej krawędzi galaktyki!

Wielkie Imperium Demaxiańskie zagarnęło prawie każdy zamieszkany układ planetarny, ignorując sprzeciwy ze strony zarówno starożytnego Zakonu Templariuszy, jak i przestępczego Syndykatu, w pogoni za cudowną ambrozją — Orą. Ta mistyczna złota esencja, zbierana z ogromnych, majestatycznych stworzeń, które patrolują gwiazdy, jest krwią wszelkiej cywilizacji, ale również obietnicą niewypowiedzianej mocy dla tego, kto posiądzie ją na własność… Przeczytajcie więcej o Odysei tutaj!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.