Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

9.6: aktualizacja fabuły

Siemanko wszystkim! Kontynuując nasz demaciański motyw z ostatniej aktualizacji, w tym tygodniu skupiamy się na nowych historiach kolejnego Demacianina.

W aktualizacji tej przygotowaliśmy dla was odświeżoną biografię i nowe opowiadanie Xin Zhao, w których wspominamy, jak zaczął służyć królowi Jarvanowi III. Ponieważ nadchodzi ostatnia część Ashe: Wojmatki, chcieliśmy wprowadzić tę serię do aktualizacji fabuły dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji jej przeczytać.

Jak zawsze dajcie nam znać, co myślicie, w komentarzach poniżej. Zaczynamy!

Ashekandi

Opowiadanie

NOWOŚĆ

Xin Zhao: Przerwana żegluga

Autor: Michael Luo

Mój ojciec powiedział niegdyś, że na noxiańskich arenach marnują się prawdziwe talenty. Teraz widzę, co miał na myśli.

Xin Zhao, Demacia, Noxus

Aktualizacje biografii

Xin Zhao: Nowa biografia

Śmierć jest nieunikniona. Człowiek może jedynie próbować uniknąć porażki.

Xin Zhao, Demacia, Biografia

Komiksy

Ashe: Wojmatka

Autor: Odin Austin Shafer

Wychowana w północnej dziczy Ashe jest Zrodzoną z Lodu — wojowniczką obdarzoną szczególną więzią z jej zamarzniętym domem i obarczoną fanatycznymi oczekiwaniami swojej matki. Gdy wyruszają na niebezpieczne zadanie w celu odkrycia prawdy kryjącej się za starożytnym mitem, więzy zostają zerwane, sekrety ujawnione, a Runeterra — zmieniona na zawsze. Czy młoda Ashe stanie się przywódczynią, której jej lud potrzebuje? Czy może przeznaczenie jest tylko niedoścignionym marzeniem?

Ponieważ ostatnia część zostanie wydana 20 marca, pomyśleliśmy, że warto wam przypomnieć, że każda część Ashe: Wojmatki jest dostępna za darmo na stronie Uniwersum, a po wydaniu ostatniej części, cała antologia Ashe: Wojmatki będzie gotowa do przeczytania! Linki do każdej części możecie znaleźć na stronie Uniwersum serii.

Ashe, Sejuani, Freljord, Komiks

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.