Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

9.12: aktualizacja fabuły

Witajcie!

Aktualizacja fabuły z tego tygodnia zabierze nas w głąb dżungli, gdzie odkryjemy ukryte państwo-miasto Ixtal! Przy okazji poznamy Cesarzową Żywiołów, Qiyanę.

Ponadto w tej aktualizacji mamy nowe opowiadanie o Mordekaiserze, uzupełniające jego historię. Koniecznie je przeczytajcie.

Jak zawsze, chętnie wysłuchamy waszych przemyśleń i teorii. Publikujcie je w komentarzach!

Zaczynajmy!

Bret „Ashekandi” Forbus

Nowa bohaterka

Qiyana

Biografia: Cesarzowa Żywiołów

Pewnego dnia to wszystko będzie częścią Ixaocanu. Wspaniałego imperium równie wspaniałej cesarzowej.

Qiyana, Ixtal, Biografia

Nowy region

Ixtal

Od tysięcy lat stojąca w odosobnieniu w głębi dżungli, technicznie zaawansowana arkologia Ixaocan w większości wciąż jest wolna od zewnętrznych wpływów. Ixtalczycy byli świadkami zrujnowania Błogosławionych Wysp i Wojen Run, które nastąpiły potem, dlatego mają inne frakcje Runeterry za parweniuszy i pozerów. Używają swojej potężnej magii żywiołów, by trzymać wszelkich intruzów na dystans.

Ixtal, Qiyana, Neeko, Nidalee, Rengar, Zyra, Malphite, Runeterra, Region

Opowiadanie

Mordekaiser

Ostatnie panowanie

Autor: Michael Yichao

Uniesiona pięść. Przypływ nekromantycznej mocy. Na jego oczach ostatnia iglica ostatniej wieży nabiera kształtu, atramentowy dym zrasta się w czarne żelazo.

Mordekaiser, Noxus

Komiksy

Lux

JUŻ WKRÓTCE: League of Legends — Lux: część 2

Autor: John O’Bryan

Poznajcie Sylasa z Ochłapiska! Lux po kryjomu spotyka się z wrogiem publicznym… Ale kim jest Sylas i czy naprawdę jest tak niebezpieczny, jak mówią ludzie… czy może jest kimś o wiele gorszym? I czy plan Garena dotyczący Lux okaże się być dla niej zbawieniem… czy rozpocznie upadek Demacii?

Szybko zbliżamy się do publikacji „Lux: część 2” planowanej na 12 czerwca 2019 r. Jeśli nie znacie części 1, koniecznie ją przeczytajcie przed publikacją drugiej części. W ten sposób będziecie mogli śledzić losy Lux poznającej mroczniejszą stronę Demacii!

Lux, Garen, Sylas, Demacia, Komiks

Aktualizacje Uniwersum

Wraz z prezentacją naszego najnowszego regionu, Ixtal, wprowadziliśmy na mapę Runeterry Ixtal, dodaliśmy stronę regionu Ixtal i powiązaliśmy z Ixtal kilkoro bohaterów, w tym Malphite’a, Neeko, Nidalee i innych.

  • Dodano do mapy Runeterry Ixtal i różne ciekawe miejsca.
  • Dodano stronę regionu Ixtal.
  • Powiązano z Ixtal bohaterów.
  • Dodano obrazki na stronie regionu Ixtal.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.