Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

5 nowych skórek Fnatic na PBE

Riot postanowił wsłuchać się w powtarzające się prośby graczy o wydanie serii skinów upamiętniających zwycięstwo Fnatic w Mistrzostwach Świata Sezonu 1  (swoich skórek doczekali się już zwycięzcy Sezonu 2 – TPA i Sezonu 3 – SKT1 T1). Podobnie jak w przypadku poprzednich mistrzowskich skórek, te także kosztować będą po 750 RP. Poniżej możecie znaleźć ich podgląd, a także wiadomość od jednego z Rioterów – Nurse Flana, podającą więcej szczegółów na ten temat.

Fnatic było pierwszą drużyną, która dostała się na sam szczyt w pierwszym sezonie League of Legends. xPeke, Shushei, CyanideFI, LamiaZealot i Melisan – to dla was. LET’S HEAR IT FOR FNATIC! Postacie, które zostały użyte w ich drodze na szczyt, zostały uchwycone na nowo i będą ponownie reprezentować tę drużynę. Sprawdźcie je!

Fnatic Karthus – Posiada on niesamowitą szatę Fnatic, wraz z miniaturowym Pucharem Świata na kosturze.

Fnatic Jarvan IV – Wraz z nowym strojem Fnatic otrzymał on nową włócznie i fanowską flagę na Demacian Standardzie (E).

Fnatic Gragas – Ten gość nosi ze sobą Puchar Świata! Czy nie przypomina on wam kogoś? 😀 Dodatkowo otrzymał on specjalny dźwięk autoattacku po użyciu Drunken Rage’a (W). – Pracujemy obecnie nad tym aby dźwięk ten pojawiał się też podczas uderzania w wieżę, a także nad tym by sam puchar błyszczał się.

Fnatic Corki – Otrzymał on przybory do gamingu w swoim samolocie i jest teraz gotowy i zdolny do wygrywania gier.

Fnatic Janna – Ta pani ma w sobie najwięcej ducha drużyny, dzięki logo Fnatic, które znajduje się na szczycie jej kostura.

Fnatic Gragas

Fnatic Corki

Fnatic Janna

Fnatic Jarvan IV

Fnatic Karthus

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.