Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Imprezy Wspólnego Oglądania – Wrocław i Kraków

31 października odbędzie się transmisja z Mistrzostw Świata w League of Legends. Finałowe spotkanie rozegrane zostanie w Berlinie, jednak fani w Polsce będą mogli poczuć się jakby byli wśród najlepszych graczy. Wszystko za sprawą Viewing Party, które odbędą się we Wrocławiu i Krakowie.fec

Hala Stulecia stanie się prawdziwym centrum LoLowej rozrywki w tej części Polski. Pojawią się najlepsi gracze nad Wisłą – ArQuel i Kubon. Oprócz nich będziecie mogli spotkać Tybka i polskich pracowników producenta gry, czyli firmy Riot Games. Nie zabraknie też dobrego wujka z YouTube’a, Rock Alone.

Podobnie będzie w krakowskim Klubie Studio. Tam z kolei pojawią się były gracz League of Legends – LeoFromKorea oraz YouTuber – Tivolt. Emocji z pewnością nie zabraknie, a chłopaki z pewnością zadbają o dobrą atmosferę podczas trwania imprezy.

Za cenę 20 złotych otrzymacie od nas bilet na wydarzenie, masę gadżetów w tym maskotka Poro, LEDowe i gumowe bransoletki oraz 5 EURO do wydania w grze.

http://www.biletin.pl/pl/show/wspolne-ogladanie-finalow-mistrzostw-swiata-league-of-legends/3883/bilety.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.