Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gangplank powraca, a wydarzenie zbliża się do końca

W skrócie: Bilgewater: Morze w Ogniu odpływa 10 sierpnia o godzinie 11:00 czasu polskiego. Możecie zdobyć darmową skórkę Kapitan Gangplank, jeżeli posiadacie bohatera i zagracie nim jeden dobierany mecz (albo już rozegraliście) przed zakończeniem wydarzenia.

Spektakularne zniszczenie Dead Pool sprawiło, że wiele osób uwierzyło, że Gangplank zginął w płomieniach. Ale zło nie umiera – Gangplank powrócił, aby odzyskać to, co mu się należy.

Wyposażony w mechaniczną kończynę, która ma zastąpić utraconą, Postrach Siedmiu Mórz ponownie zacznie ostrzeliwać Summoner’s Rift z dział po krótkim pobycie na PBE.

Ponieważ jest to pierwszy raz, gdy robimy coś takiego z historią i motywem, postanowiliśmy wypuścić skórkę Kapitan Gangplank, która przedstawia przerażającego pirata przed wydarzeniami z Bilgewater: Morze w Ogniu. Wszyscy gracze, którzy posiadają i zagrają (lub już zagrali) cały dobierany mecz jako Gangplank podczas wydarzenia, otrzymają tę skórkę za darmo.

Kapitan Gangplank przywołuje na myśl prostsze czasy, gdy król piratów rządził w Bilgewater za pomocą żelaznego kordelasa i przerażającego uwielbienia do rzeźbienia w kości. Podstawowy Gangplank został nieodwołalnie zmieniony przez podstępny plan Miss Fortune, ale skórka Kapitan Gangplank powraca do czasów przed upadkiem pirata.

Wraz z powrotem Gangplanka i nadchodzącym zakończeniem historii Bilgewater: Morze w Ogniu, wydarzenie wkrótce się zakończy.

Bilgewater: Morze w Ogniu zniknie za horyzontem w przyszłym tygodniu, zabierając ze sobą zestawy, akcesoria, nagrody oraz tryby gry. Niezależnie od tego, czy chcecie poawanturować się na czarnym rynku, zdobyć darmową skórkę Kapitan Gangplank lub zgarnąć inne łupy z Bilgewater, macie czas do10 sierpnia godziny 11:00 czasu polskiego.

Mamy nadzieję, że podobała wam się ta podróż i do zobaczenia na polu walki!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.