Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

1-dniowy Clash przed ponownym wypuszczeniem

Witajcie!

Mówiliśmy już o tym, co się stało z Clash przy premierze i o planach ponownego wypuszczenia turnieju. Żeby tryb ten był naprawdę gotowy, przeprowadzamy jednodniowy test na serwerze EUNE 11 czerwca i potrzebujemy waszej pomocy. Możecie wziąć udział z całą drużyną, żeby zdobyć gwarantowaną Kulę Clash i inne nagrody.

Żeby przypomnieć sobie, jak działa Clash, zobaczcie poniższy filmik:

Czego spodziewać się po teście na EUNE:

  • Musicie mieć 2. lub wyższy poziom honoru, mieć pozycję w rankingu na Summoner’s Rift (w kolejce elastycznej lub solo/duet) i powiązać swoje konto z prawidłowym numerem telefonu.
  • Do wzięcia udziału potrzebny będzie bilet! Przyznamy darmowy bilet wszystkim graczom, którzy mają obecnie pozycję w rankingu. Niewykorzystane bilety zostaną usunięte po zakończeniu testów.
  • Stwórzcie swoją drużynę w zakładce Clash już teraz. Będziecie mieć mniej czasu niż zwykle na zebranie swojej ekipy.
  • Zatwierdzenie zaczyna się o 19:00 11 czerwca i potrwa 30 minut. Upewnijcie się, że cała wasza drużyna jest w kliencie i jest gotowa do gry.
  • Mecze zaczną się o 19:37 11 czerwca.
  • Zagracie w drabince z 4 drużynami (2 gry).
  • Zgarnijcie łupy! Motyw turnieju będzie taki sam jak ten, który pojawił się wcześniej w regionalnych betach.

Choć nagrody nie będą takie same jak podczas pierwotnego wypuszczenia Clash, możecie zdobyć Punkty Triumfu, ikonę przywoływacza za wygranie drabinki, ekskluzywny baner dostępny tylko w becie (za 500 PT) oraz gwarantowaną Kulę Clash. Te ikony i banery nie będą dostępne, gdy ponownie wypuścimy Clash, więc koniecznie weźcie udział teraz!

 

Dziękujemy za waszą cierpliwość i pomoc w dopracowaniu Clash, by ponowne wypuszczenie przebiegło sprawnie. Do zobaczenia na Summoner’s Rift!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.