Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowa seria artykułów e-sportowych – Okiem RaFeLa

Witajcie! Na How2win pojawia się nowa seria autorskich, pisanych przeze artykułów. Moim celem jest przybliżenie Wam w nich sceny e-sportowej za pomocą ciekawych, choć niekiedy dość kontrowersyjnych tekstów. Pamiętajcie jednak, że będę wyrażał w nich swoje zdanie, z którym niekoniecznie musicie się zgadzać i proszę Was o spojrzenie na nie z pewnym dystansem.

Poprzednio w ramach serii ukazały się:

Upadek OGN – dlaczego Koreańczycy uciekają do Chin?

7 powodów, dla których Unicorns of Love jest drużyną kompletną

Alliance – dream team z problemami

W swoim ostatnim reportażu starałem się znaleźć powody, które mogą przeszkodzić ex-Alliance (obecnie Elements) w zdominowaniu Europy. Pora spojrzeć na EU LCS z nieco innej perspektywy, więc tym razem postaram się przeanalizować nie co, lecz KTO może pokusić się o pokrzyżowanie mocarstwowych planów superteamu Froggena. W związku z tym w nowym artykule zastanowię się, która formacja może okazać się najlepszym zespołem w Europie.

Jeśli macie pomysły na kolejne artykuły lub po prostu chcielibyście przeczytać o konkretnym zagadnieniu dotyczącym sceny e-sportowej śmiało piszcie w komentarzach! Postaram się przeczytać każdą propozycję i jeśli uznam materiał za interesujący – napisać o nim.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.