Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja Ligi How2Win

Liga How2Win została przywitana dużym zainteresowaniem z waszej strony. Jesteśmy tym faktem naprawdę pozytywnie zaskoczeni i z tego powodu, specjalnie dla was postanowiliśmy rozszerzyć ją do ośmiu drużyn podzielonych na dwie grupy, których triumfatorzy zmierzą się w wielkim finale.

Jeżeli nie wiecie, o co chodzi z naszą ligą, to koniecznie odwiedźcie artykuł jej poświęcony: Liga How2Win

Oto zaktualizowana lista trenerów:

Kaadzik

Nazwa przywoływacza: Kadzik
Aktualna dywizja: Gold III… for now
Parę słów od siebie: Droga do mojej drużyny jest niezwykle wymagająca i trudna, więc na starcie już sobie odpuść. Po serii ciężkich, karkołomnych i wypełnionych przelewaniem krwi treningów zdziwię się, jeżeli na placu boju zostanie jedna osoba. Niższa dywizja od Diamentu I po prostu nie jest akceptowalna, a szybkość uderzania w klawiaturę nie powinna być mniejsza od 1000/min.
Dobra, to koniec wymagań dla ludzi z ośmioma palcami u prawej nogi. Jeżeli jesteś szczęśliwcem, który nie spełnia tego kryterium, to zapraszam na dobrą zabawę i kilka ciekawych taktyk w mojej ekipie 🙂

Nepalski

Nazwa przywoływacza: Nepalski
Aktualna dywizja: Platyna III
Parę słów od siebie: Dołącz do mojej drużyny. My będziemy Udyrem, a przeciwnicy junglą – wyczyścimy ich.

Sosiu

Nazwa przywoływacza: Sosiu
Aktualna dywizja: Diament V
Parę słów od siebie: W życiu kieruje się mottem “wyżej, dalej, mocniej”. Gwarantuje świetną zabawę, banana na twarzy i jedzenie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Lupus

Nazwa przywoływacza: Lupusisko
Aktualna dywizja: Platyna V
Parę słów od siebie: Jeśli szukasz profesjonalizmu, gierek psychologicznych i taktyki rodem z Korei, to wybierz innego trenera. Tu znajdziesz chore zagrania Bardem i atmosferę rodem z Marsa.

Gord0n

Nazwa przywoływacza: Gord0n
Aktualna dywizja: Platyna IV
Parę słów od siebie: Jestem piękny, seksowny i mam ciastka.

RaFel

Nazwa przywoływacza: Rafel
Aktualna dywizja: Gold III
Parę słów od siebie: Gramy dla zabawy, ale każdy lubi wygrywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kinia

Nazwa przywoływacza: louve
Aktualna dywizja: Gold IV
Parę słów od siebie: Jestem miłą osobą szukającą dobrej zabawy i swojej drużynki marzeń. 🙂 Obiecują wspaniałą atmosferę i fajnie spędzony czas.

Varvadius

Nazwa przywoływacza: Varvadius
Aktualna dywizja: Platyna IV
Parę słów od siebie: Zajrzyj tutaj: Kampania turniejowa – wybierz mnie

Jeżeli jeszcze się nie zapisaliście, to czym prędzej pędźcie do odpowiedniego tematu na naszym forum: Liga H2W – zapisy. Jeśli natomiast uznaliście, że któryś z nowych trenerów was przekonał, to zedytujcie swoje kandydatury, gdyż zamknięcie zapisów nastąpi w niedzielę około północy.

Składy drużyn zostaną podane na forum następnego dnia. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.