Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy wyniki głosowania na All-Star Challange 1v1

Poznaliśmy wyniki ostatniego głosowania związanego z trwającym już All-Star. Przypomnijmy, że głosujący mogli zadecydować kto zmierzy się jutro w finałowym pojedynku 1v1,w którym zwycięzca zdobędzie dla swojej drużyny aż 3 punkty (w innych pojedynkach 1v1 drużyny będą mogły zyskać po 1 punkcie,a w jedynym pojedynku 2v2 wygrać będzie można 2 punkty).

Team Fire będzie reprezentowany przez chińskiego zawodnika grającego na co dzień jako ADC w Team WE – Gao “WeiXiao” Xuecheng. Jego przeciwnikiem będzie Henrik “Froggen” Hansen, uważany za jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) midlanera w Europie.

Kierowana przez duńskiego środkowego drużyna “lodu” jak na razie wygrywa w batalii gwiazd wynikiem 4-2. Dzisiaj jego zespół wygrał tryb “Pick10”, gdzie sam Froggen grając Anivią był najlepszym graczem na mapie. Wcześniej Team Ice wygrał też w “Hexakillu”, przegrał jednak pierwszego dnia w “Ultra-Rapid-Fire”.

W jutrzejszych pojedynkach, które rozpoczną się o 13:00, do zdobycia będzie aż 7 punktów, także nie jest jeszcze przesądzone, która ekipa gwiazd wygra cały All-Star Event.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.