Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Widowisko na szklanych ekranach, czyli kolejny Bar of Legends w Poznaniu

Luty, jak każdego roku, przynosi nam wiele niespodzianek. Jest miesiącem niezwykłym z wielu powodów. Po pierwsze przeciętny Polak zjada wtedy najmniej ziemniaków. Nie chodzi nawet o specyficzną dietę, a o to, że luty jest po prostu najkrótszy. Po drugie jest to miesiąc walentynek, więc miłość, zwłaszcza ta do gier, wyczuwalna jest w powietrzu. Może się wydawać, że nie ma ona namacalnego charakteru, ale wizja zdobywanych kolejnych poziomów doświadczenia, bądź zabijanych smoków ma w sobie ukryte przesłanie. Przesłanie o tym, aby nie tracić całego dnia na samotne siedzenie w domu i spróbować spotkać się z przyjaciółmi. Przesłanie, które może zostać zrealizowane, bo po trzecie, tak, po trzecie, tegoroczny luty będzie także miesiącem kolejnego Bar of Legends.

 

Będzie to już druga edycja organizowanego w klubie Cooliozum przedsięwzięcia. Ostatnim razem ponad 100 osób zagrzewało europejskie drużyny do boju. Atmosfera była niesamowita. Tak samo jak poprzednio wstęp na imprezę to wydatek 7 zł, a całość tej sumy będzie można wykorzystać na barze. Dodatkowo wejście wyłącznie dla osób pełnoletnich, ponieważ oglądaniu zmagań najlepszych graczy towarzyszyć będzie sporo alkoholu. Dlatego nim zaczniecie mnie przekonywać, że Gragasowi bliżej do Annie niż Zileana to zrozumcie, że nawet symbolicznego kufla piwa nie możemy sprzedać osobom poniżej 18 roku życia. Tak, bez względu na ilość „nominacji” na Facebooku.

 

Transmitować będziemy niedzielne mecze 6 tygodnia NA LCS. Spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie, bo tegoroczne rozgrywki konsekwentnie pokazują, że każdy może wygrać z każdym. Nie ma taryfy ulgowej, co tylko czyni ligę jeszcze bardziej nieprzewidywalną i emocjonującą.

Emocji nie zabraknie również w całej masie konkursów. Pragniemy zmotywować jak najwięcej osób do zabawy, aby udowodnić, że społeczność League of Legends jest jedyna w swoim rodzaju i całkowicie niepowtarzalna. Nagrody z pewnością będą jeszcze lepsze niż ostatnio, co mamy nadzieję, jeszcze bardziej Was zmotywuje do rywalizacji! Nie wiem na czym będą polegać te wszystkie zmagania, ale z pewnością duża dawka śmiechu gwarantowana.
To nie koniec atrakcji!

Na imprezie pojawię się osobiście, aby móc dla Was komentować wybrane mecze. Liczę na to, że kolejny raz Wam udowodnię, iż na polskiej scenie League of Legends ostali się jeszcze komentatorzy, którzy łączą pasję z nieukrywanymi, prawdziwymi emocjami. Bo najważniejsze jest to, aby dodać widowisku specyficznej magii, która pozwoli zapamiętać to wydarzenie na długie wieczory. Dodatkowo chętnie z Wami porozmawiam, wymieniając się spostrzeżeniami na temat portalu, organizacji turniejów, bądź po prostu o specyfice gry.

Dlatego…
Droga Dziewczyno, zastanów się raz jeszcze czy jesteś pewna swojego prezentu z okazji walentynek. W przyszłym tygodniu będziesz mogła zabrać swojego chłopaka na jego wymarzoną imprezę, gdzie razem z Tobą będzie śledził losy amerykańskich gigantów. Sprawisz, że nie tylko spełnią się jego marzenia, ale także spędzić miło czas w gronie naprawdę fantastycznych ludzi. Warto spróbować. ; )

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1406365979616814

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.