Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

TFT: Nowe skórki areny

W celu dalszego poszerzenia możliwości personalizowania Teamfight Tactics, stworzyliśmy trzy nowe skórki z motywem Freljordu. Te skórki reprezentują poszczególne frakcje najzimniejszego regionu Runeterry: Avarosę, Zimowy Szpon, Mroźną Straż.

Chcieliśmy opisać, jakie będą, ale podobno obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, więc mamy tu dla was około trzech tysięcy wyrazów:

Avarosa

Zimowy Szpon

Mroźna Straż

Te skórki wprowadzają istotne modyfikacje areny, widoczne dla jej właściciela i jego przeciwników, którzy się na niej pojawią. Zauważcie, że poza nowym zimowym wystrojem i oświetleniem, również wskaźniki złota otrzymały nowe modele, kolory, animacje oraz efekty dźwiękowe!

Zaczęliśmy od Freljordu, ponieważ jest to obszar Runeterry, który znamy całkiem dobrze, a chcieliśmy sprawdzić, czego potrzebujemy do stworzenia takiej skórki. Jeśli motyw Freljordu nie przemawia do was, nie martwcie się! Mamy plany na mnóstwo dodatkowych aren z motywami rejonów położonych zarówno na obszarze Runeterry, jak i poza nią. Żeby dać wam pojęcie, o czym myślimy, chcę podzielić się niektórymi bardzo wczesnymi koncepcjami, aby pokazać, jak mogą wyglądać przyszłe skórki areny. Pamiętajcie, że ostateczne wykonanie może i będzie znacznie różnić się od tych pomysłów.

Podobnie jak skórki bohaterów z Summoner’s Rift, skórki areny będzie można kupić w sklepie. Jeśli wybierzecie jedną ulubioną skórkę, będzie was ona kosztować 1380 RP, a jeśli naprawdę lubicie Freljord, możecie kupić wszystkie trzy za 2900 RP.

Ponadto przygotujemy też kilka Barw areny. A konkretniej areny Grot Strzały, Roślinną i Runiczną, które będą dostępne w cenie 450 RP każda.

Ten zestaw pojawi się dziś na serwerze testowym i powinien być dostępny w patchu 9.22.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.