Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team How2Win – Prezentacja

Chcąc przybliżyć Wam, drodzy czytelnicy, sylwetkę naszej drużyny przygotowaliśmy małą prezentacje, w której znajdziecie trochę informacji na temat historii drużyny, osiągnięć czy też kilka zdań o każdym z zawodników z osobna. Drużyna “Kochamy Firanki” (bo pod taką nazwą chłopaki grali przed dołączeniem do How2Win) występuje pod tagiem H2W od czerwca 2013 roku. Tuż po dołączeniu ich skład wyglądał następująco:

 • Vederos
 • MrLoczek
 • Zyml0q
 • Nex
 • TheRMajster

W stosunkowo stabilnym składzie nie obyło się jednak bez zmian. Po pewnym czasie już jako Team How2Win, wprowadzali małe korekty w składzie:

MIDLANE: Zmyl0q –> GregSan

JUNGLE: MrLoczek –> PotiBoss

SUPPORT: TheRMajster –> Mazzir

SUPPORT: Mazzir –> TheRMajster

SUPPORT: TheRMajster –> Maniac B

Team How2win na swoim koncie ma wiele zwycięstw w różnych turniejach. Jak mówi ich kapitan Nex, drużyna najlepiej czuje się grając turnieje offline, byli oni uczestnikami wielu lanów na terenie Polski, w których mają spore sukcesy oraz doświadczenie. Obecnie drużynowo znajdują się w Diamencie 2, a to ich sukcesy turniejowe:

 • 1st Place – LAN PCStore Gaming Arena (22.03.2014)
 • 1st Place – RoughNeX Weekly #6 (26.10.2013)
 • 1st Place – Lan Tarnowskie Góry
 • 1st Place – Olesno LAN
 • 2nd Place – Niepołomice LAN #1
 • 3rd Place – Niepołomice LAN #2
 • 5-8th Place – Cracow Game Spot 2013
 • 2nd Place – LoL Go4LoL Poland 5on5 #230 (12.03.14)

Oto jak prezentuje się obecny skład:

Top

Top: Robert „Vederos” Piątkowski – Dywizja Diamond IV. Oprócz League Of Legends interesuje się geografią. W wolnym czasie spotyka się z kolegami czy gra w inne gry, np. CS GO, Dota 2. W League of Legends gra od 3 lat, w tym dłuższe lub krótsze przerwy. Najbardziej lubi grać Jaxem oraz Shyvaną. Preferuje również grę Dariusem oraz różnymi assasynami.

Jungle

Jungle: Mikołaj „PotiBoss” Potera – Dywizja Diamond I. Interesuje się piłką nożną oraz grami typu: RPG, RTS, Strategia. W LoLa zaczął grać zaraz po zakończeniu beta testów. Do teamu dołączył poprzez Mazzira, który spytał go, czy nie chce u nich zagrać. Najbardziej preferuje championów takich jak: Maokai, Zed, Nocturne, Nautilus.

 

Mid

Mid: Grzegorz „GregSan” Dajewski – Dywizja Diamond I. Interesuje się psychologią oraz sportem. W League of Legends gra od pierwszego sezonu. Pod względem mety, najbardziej podoba mu się sezon drugi. Dołączyć do teamu poprzez początkowe zastępowanie  wcześniejszego midlanera, czyli Zymloqa. Po pewnym czasie Zyml0q stwierdził, że nie chce „bawić się w poważniejsze granie” i zaoferował GregSanowi zastąpienie go w drużynie. Na mida wybiera głównie postacie utility ap carry (Orianna/Lux) oraz assasynów (Zed/LeBlanc), ponieważ wymagają one więcej treningu, lecz gdy opanuje się danego championa jest on niepokonany. Oprócz wyżej wymienionych championów uwielbia również Nidalee.

 

ADC

AD carry:  Michał „Nex” Mazur – Diamond I. Jego zainteresowania to: tenis stołowy, fantastyka („Gra o Tron”) oraz fizyka. LoLem zainteresował się jakieś 2.5- 3 lata temu, trochę „z przymusu”, gdyż wcześniej grywał w dość dobrym teamie w CS, ale z racji, że wszyscy jego przyjaciele przechodzili na LoLa i on postanowił iść w ich ślady. Jest on głównym założycielem drużyny. Preferuje bardzo mobilnych championów takich jak: Corki, Ezrael, Twitch. Jednak z racji że jego ulubiona postać, Corki, została znerfiona, nie jest już tak często wybierana przez niego. Twierdzi, że w obecnej chwili najmocniejszym marskmanem jest Caitlyn, ponieważ może stale zadawać damage i bardzo łatwo da się nią re-pozycjonować, dzięki skillowi “E”.

 

 

Support

Support: Mateusz “Maniac B” Szostak – Dywizja Diamond I. Student zarządzania. Interesuje się sportem, szczególnie narciarstwem.  W How2Win od końca maja 2014 roku. Jego ulubione picki to : Nami,Thresh,Morgana.

 

Trener

Trener Drużyny: Paweł “Eron” Sztelmach– Dywizja Platinium I. Interesuje się piłką nożna, muzyką oraz informatyką. Jego głównym zadanie jest obserwowanie gry drużyny oraz analizowanie jej. Po skończonym meczu mówi im jakie popełniają błędy oraz co poprawili w swojej grze. Pomaga im uczyć się dobierania jak najlepszej kompozycji. Poprzez oglądanie różnych streamów, np. OGN, przekazuje im informacje o obecnej mecie w Korei. Jest na każdym treningu, które są codziennie (oprócz niedziel) i trwają ok. 3-4 godziny.

 

Manager

Manager: Jakub Viidda” Rojek – Dywizja Gold V. Interesuje się informatyką i e-sportem. W wolnym czasie lubi grać przebywać na świeżym powietrzu oraz grać w CS;GO. Z teamem zna się od 2013 roku, lecz posługę managera objął jakiś czas później.  Na co dzień zajmuje się sprawami organizacyjnymi How2Win Team.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.