Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o obecnej sytuacji efektów przyznających tarczę

W obecnej mecie w League of Legends coraz większą rolę odgrywają tarczę co związane jest między innymi z niedawnymi zmianami w Locket of the Iron Solari czy też dodaniem do gry rozmaitych efektów zwiększających wartości właśnie tarcz.

Część graczy sądzi iż taki stan rzeczy jest pewnym problemem obecnej mety z czym zdaje się zgadzać Riot, jako że jeden z jego pracowników Fearless odniósł się w ostatnim czasie do tej sytuacji w następujących słowach:

Musimy wypuścić swojego rodzaju zawory bezpieczeństwa przeciw nadmiernemu używaniu tarczy. W ostatnim czasie rozmawiamy na ten temat skupiając się głównie na tym kto właściwie potrzebuje dostępu do umiejętności zmniejszania wartości tarczy, jej przebicia lub w jakiś inny sposób ukarania danej postaci za jej użycie.

Jak wprawdzie możemy wywnioskować z wypowiedzi wspomnianego pracownika Riotu w bliżej nieokreślonej przyszłości możemy się spodziewać się jakiś zmian w tej kwestii, jednak niestety póki co nie znamy żadnych szczegółów związanych z tym na czym by mogły one dokładnie polegać albo kiedy możemy się spodziewać ich premiery (aczkolwiek biorąc pod uwagę, że dopiero trwają na ten temat rozmowy to do momentu ich wydania może jeszcze minąć trochę czasu).

źródło: https://fearlessdesign.tumblr.com/post/164266934838/how-do-you-feel-about-the-so-called-shield-creep

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.