Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy mid na testach w Gambit Gaming? Więcej informacji na temat nowego składu Curse Academy

Nie tak dawno informowaliśmy was, że jednym z kandydatów do zastąpienia dotychczasowego mid lanera w Gambit Gaming jest zawodnik kryjący się pod nickiem “Ayanea Rei”. Jednak według najnowszych doniesień na testach w tej drużynie przebywa rosyjski zawodnik Anton “Fomko” Fomkin.

Fomko obecnie jest mid lanerem drużyny występującej w barwach RoX (wcześniej The RED), która najbardziej znana na scenie międzynarodowej jest z występu na IEM’ie w Kolonii w zeszłym roku gdzie po przegranej właśnie z Gambitem drużyna ta zajęła 5/6 miejsce. Drużyna ta zdominowała w ostatnim czasie rosyjską scenę i uważana jest za najlepszą (poza Gambitem) ekipę z tego regionu.

Napływają kolejne pogłoski dotyczące nowego składu Curse Academy. Na swoim streamie Brandon “Saintvicious” DiMarco potwierdził, że wraca do profesjonalnego grania i będzie występował w drużynie z Michaelem “Bunny FuFuu” Kurylo i Zachary’m “Mancloud” Hoscharem, jednak wbrew poprzednim plotkom reszta składu nie została jeszcze ustalona (według wcześniejszych doniesień resztę składu wypełnią dotychczasowi gracze Curse Academy).

Mało tego z tego samego źródła dowiadujemy się, że obecny top laner Curse Academy Keenan “Rhux” Santos nie jest brany w ogóle pod uwagę. Brandon zaprzeczył także, że w barwach jego nowej drużyny do profesjonalnego grania powróci Zach “Nientonsoh” Malhas, który nie tak dawno pożegnał się z Counter Logic Gaming i zamierzał przez jakiś czas skupić się bardziej na rodzinie niż na graniu (mimo to zapowiedział, że zamierza jeszcze wrócić do e-sportu).

Michael “Bunny FuFuu” Kurylo odpowiedzialny jest za wybór ADC, z którym będzie się mu grało najlepiej. Co ciekawe wśród kandydatów wydaje się znajdować były gracz Team SoloMid Shan “Chaox” Huang, który sam także za pośrednictwem streama zapowiedział, że chciałby jeszcze wrócić do profesjonalnego grania i obecnie szuka drużyny. Zawodnik ten grał ostatnio duoQ właśnie z przyszłym supportem Curse Academy. Jednak nie jest on z pewnością jedynym zawodnikiem branym pod uwagę. Sam Michael ostatnio zaczął grać duoQ także z zawodnikiem noszącym nick “FishingDad1947” znajdującym się obecnie na pograniczu amerykańskiego Challangera i Diamond I.

Jak zawsze należy pamiętać, że informacje tutaj nie są oficjalnie potwierdzone i z tego powodu nie należy ich traktować jako pewnik.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.