Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowe Summoner’s Rift nadchodzi

Przez blisko pół roku trzymaliśmy aktualizację Summoner’s Rift na PBE, wprowadzając poprawki i zmiany na podstawie waszych opinii. Mimo że nadal będziemy wprowadzać poprawki i optymalizacje, jesteśmy zadowoleni z tego, co teraz mamy, więc wkrótce przejdziemy do następnej fazy: otwartej bety! Gdy sezon 2014 oficjalnie się zakończy, zaczniemy stopniowo rozprowadzać mapę podczas przedsezonu, aby uniknąć przeciążenia serwerów. Oto plan udostępniania mapy:

  • Etap 1: Kreator Drużyn i początkowe mecze z botami
  • Etap 2: Wszystkie zwykłe tryby, mecze niestandardowe oraz pozostałe mecze z botami
  • Etap 3: Mecze rankingowe

Przewidujemy, że potrwa to kilka tygodni i możemy opóźnić niektóre etapy, jeżeli trafimy na błędy lub problemy ze stabilnością serwera. To powiedziawszy, planujemy wypuścić aktualizację najszybciej, jak to możliwe, jednocześnie mając nadzieję, że nie położy to naszych serwerów na łopatki.

Na zakończenie chcemy powiedzieć, że pomimo tego że jest to wersja beta (planujemy dalsze aktualizacje Summoner’s Rift – kilka z nich pojawi się w najbliższych patchach!), zaktualizowane Summoner’s Rift całkowicie zastąpi stare, więc nie będzie osobnych kolejek do gry na starej wersji. Pozwoli to nam skupić się na ulepszaniu zaktualizowanego SR i unikniemy sytuacji, w którym zespół musiałby skupić się na wprowadzeniu nadchodzących zmian na obu wersjach.

Pragnę podziękować wam za opinie w imieniu całego zespołu, który pracował nad tą aktualizacją! Nie możemy doczekać się spotkania z wami na Summoner’s Rift!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.