Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne zmiany w składzie Rogue

W ramach trwającej właśnie przerwy pomiędzy splitami, najsłabsze w wiosennym splicie Rogue miało okazję już przeprowadzić pewne zmiany w swoim składzie.

Na tym zmiany się jednak nie kończą, bo dzisiaj organizacja ta ogłosiła kolejną decyzję związaną z obsadą jej głównego rosteru. Dokładniej rzecz ujmując oficjalnie poinformowano, że za porozumieniem stron swój kontrakt z Rogue rozwiąże duński mid laner Chres “Sencux” Laursen, który podobnie jak większość jego byłego zespołu nie zaliczy wiosennego splitu LEC do udanych.

Póki co nie ogłoszono jaki zawodnik wypełni powstałą w ten sposób lukę w składzie Rogue, jednak można domyślać się że do pierwszej drużyny przesunięty zostanie występujący w akademii Emil “Larssen” Larsson. W jego przypadku już od jakiegoś czasu mówiono, że zawodnik ten jest jednym z najbardziej utalentowanych mid lanerów w Europie poza LEC. W opinii wielu gracz ten zadebiutował by już w LEC, gdyby nie jego własna decyzja o wstrzymaniu się z debiutem do momentu zakończenia swojej edukacji. Zawodnik ten ma być jednak w pełni gotowy do występów w letnim splicie.

Zgodnie z treścią oficjalnego ogłoszenia nie jest to koniec zmian w składzie Rogue, jako że drużyna ta zapowiedziała że w obecnej przerwie pomiędzy splitami planowana jest gruntowna przebudowa głównego rosteru. Większa ilość informacji na ten temat ma zostać ujawniona w nadchodzących tygodniach.

źródło: =https://rogue.gg/news/farewell-sencux

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.