Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

How2win All In Challenge

Zastanawialiście się kiedyś co to znaczy wygrać? To pokonać kogoś w bezpośredniej rywalizacji. Konfrontacji, która jest podkreśleniem nie tylko naszego sukcesu, umiejętności, ale również pokazaniem, że byliśmy w stanie zaryzykować wszystko, aby zwyciężyć.
To właśnie wtedy, gdy jesteście w stanie postawić wszystko na jedną kartę, okazujecie się ludźmi sukcesy, pewnymi każdego swojego atutu. W najbliższym tygodniu będziemy szukać własnie takich odważnych ludzi, którzy zaryzykują wszystko, aby okazać się najlepszymi w wirtualnej walce.

How2win All In Challenge to nowa formuła mikroturniejów w których nagrody otrzymuje wyłącznie zwycięzca. Chcemy wyłonić tych najlepszych z najlepszych, więc aby Was zmotywować do najlepszych zagrań, podnosimy stawkę rywalizacji do 5000 RP na każdego członka najlepszej drużyny. Dzięki temu macie pewność, że zostaniecie odpowiednio nagrodzeni na Was trud, a wyjątkowe akcje będą warte podjętego ryzyka.

Aby oddać ryzyko zwycięzców, chcemy aby mecze były rozgrywane w trybie
Blind Pick.
Musicie być pewni swoich atutów, opracowując uniwersalną strategię na wygraną. Nie ma tu opcji na kompromis. Pokażcie swoją odwagę oraz kreatywność w przygotowanej taktyce.

Podsumowując, zapowiadamy 5 turniejów, które odbędą się w najbliższym tygodniu. Codziennie, od poniedziałku do piątku, będziecie mieli okazję rywalizować w niezwykłym wyzwaniu.

  • Data: 15,16,17,18,19 grudnia
  • Start zapisów: 16:00 w danym dniu na esportcup.pl
  • Start turnieju: 18:00 w danym dniu
  • Limit zespołów: 16 każdego dnia. Kto pierwszy ten lepszy
  • Format: BO1, 5 vs 5 Blind Pick na Summoner’s Rift
  • Nagrody: 5000 RP dla 5 graczy zwycięskiej drużyny
  • Regulamin
  • Stream: www.hitbox.tv/gromptv2

Zaznaczamy także, że w turnieju NIE MA walkowerów! Jeżeli jakiś zespół się nie stawi to będziemy wybierać kolejne drużyny z kanału IRC na stronie naszego partnera.
Dlatego jeżeli nie udało Wam się zapisać na czas to mimo wszystko bądźcie o 18:00, aby sprawdzić czy nie czeka na Was dodatkowe miejsce.

Czy jesteś gotowy stawić czoła wyzwaniu?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.