Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zwycięstwo Froggena zadecydowało o losach Team Ice vs. Team Fire

W ostatnim dniu paryskiego All-Star mogliśmy oglądać pojedynki gwiazd 1vs1 oraz 2vs2 na mapie Howling Abyss. Po czterech dniach walki, zwycięzcą rywalizacji pomiędzy ekipami lodu i ognia okazał się Team Ice. O wygranej swojego składu przesądził Froggen, który w finalnym starciu za 3. punkty pokonał reprezentanta Teamu Fire – WeiXiao.

Przed dzisiejszymi challange’ami drużyna “lodu” prowadziła 4:2. Po zakończonych spotkaniach udało im się utrzymać przewagę i wygrać całość wynikiem 8:5. Poniżej rezultaty wszystkich dzisiejszych showmatchów, wraz z VODami:

Mecz 1 (1 punkt) varus ICE Archie < quinn FIRE Shy

Mecz 2  (1 punkt)leesin ICE Cool > leesin FIRE QTV

Mecz 3 (2 punkty) varus ICE Doublelift kennen ICE Madlife <brand Diamondprox annie Bjergsen

Mecz 4 (3 punkty) yasuo ICE Froggen >  jarvan FIRE WeiXiao

Przez te 4 dni najbardziej wartościowym graczem turnieju był Froggen. Wczoraj jego Anivia rządziła w trybie Pick10, a dziś jego Yasuo rozprawił się z Jarvanem WeiXiao, dzięki czemu jego skład dostał decydujące 3 punkty. Oprócz niego, w Team Ice na bardzo dobrym poziomie grał także Cool.

Oczekiwania fanów zawiedli częściowo Doublelift i Madlife, którzy wcale nie dominowali pojedynków 2v2 tak jak powinni. Diamond i Bjergsen pokonali ich dzisiaj duetem magów, chociaż walka między nimi była bardzo zacięta i o losach zadecydowała dwucyfrowa liczba HP.

Tak jak Froggen był najlepszy w swoim składzie, tak w Team Fire najwięcej zasług za zebrane punkty należy się innemu duńskiemu miderowi. Oprócz zdobycia wraz z Diamondem 2 punktów w 2vs2, pierwszego dnia niemalże w pojedynkę swoim AP Ezrealem wygrał Ultra-Rapid-Fire.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.