Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zwiększamy FPSy w LoLu – update

Witam. W internecie pojawiła się nowsza wersja prezentowanego wcześniej tweaku (zwiększającego FPSy w League of Legends). Teraz wszystko dzieje się w pełni automatycznie, dzięki czemu ci z Was, którzy mieli problemy z zainstalowaniem wersji 1.3 nie powinni mieć problemów z wersją 1.6.

Oczywiście pełna automatyzacja ma też swoje minusy – w porównaniu do wersji 1.3 zaobserwowałem spadek FPS z 230 -> 210, czyli jakieś 9% spadku. Tweak 1.6 jest więc dla osób, które miały problemy z instalacją poprzedniej wersji. Zapraszam do zobaczenia filmiku, w którym tłumaczę wszystko krok po krokuNa filmiku widać niewielki wzrost FPS, ponieważ filmik nagrywany był OBS, co bardzo obciąża procesor. Mimo wszystko OFFStreamowo z 170-> 210. Co nie zmienia faktu, że tweak 1.3 działał lepiej, ponieważ OFFstreamowo wyciągałem 230 FPS. Dodatkowo chciałbym wspomnieć o dość ważnej – mianowicie po każdej aktualizacji League of legends. Np z Patchu 4.7 na 4.7a czy należy wykonać następującą czynność:
wchodzimy w katalog LoLa (domyślnie C:\Riot Games\League of Legends) -> pojawił się tam folder “release” – > otwieramy go -> ppm na lolupdater -> uruchom jako administrator -> Patch LoL -> OK. Fajną opcją wydaje się “delete old logs” jednak ja preferuje zrobić to ręcznie. Jak?

Zrzut ekranu 2014-05-09 21.42.11

Zrzut ekranu 2014-05-09 21.45.33

Wchodzimy w C:\Riot Games\League of Legends\Logs\ następnie kasujemy zawartości folderów starsze niż 1 tydzień. Możemy ustawić sortowanie plików po dacie modyfikacji.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.