Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zostań testerem alfy aktualizacji klienta League

W ciągu kilku ostatnich miesięcy nieustraszeni gracze z poświęceniem pomagali nam przy testowaniu i ulepszaniu aktualizacji klienta League. Sporo jeszcze zostało do końca testów, dlatego wzywamy więcej rekrutów. Chcemy, żebyś i TY dołączył(-a) do alfy.

Poprawiliśmy niejeden poważny błąd w naszej misji dostarczenia graczom stabilniejszego, lepiej wyglądającego klienta, ale nie byłoby to możliwe bez pomocy śmiałych wojowników z legionu testerów alfy. Nasi testerzy mężnie stali u naszego boku, gdy przeprowadzaliśmy kolejne testy funkcji, takich jak przeprojektowane profile, zaktualizowane strony na runy, kolekcje i nowy ekran wyboru bohaterów — by wymienić tylko kilka.

Wraz z niedawnym wprowadzeniem wyboru draftowego w grach normalnych, przygotowujemy się do włączenia gier rankingowych w aktualizacji klienta League. Gracze w alfie łączą się bezpośrednio z serwerami gry, dlatego tak ważne jest, by klient zachowywał się stabilnie, nawet w wersji alfa. W ramach przygotowań do wprowadzenia meczy rankingowych potrzebujemy tylu żołnierzy, ilu tylko zdołamy zwerbować. Dlatego uchylamy szerzej drzwi do alfy i pozwalamy znacznie większej liczbie graczy wypróbować zaktualizowanego klienta.

Zapisz się teraz, by zostać testerem lub zajrzyj na stronę alfy, gdzie znajdziesz najnowsze wieści na temat planowanych zmian oraz wpisy szczegółowo pokazujące, jaki wpływ na całokształt gry mają wasze komentarze i opinie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.