Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znaczny błąd u Jayce’a

Jak część graczy zdążyła już zauważyć obecnie na serwerach live Jayce posiada dość znaczący błąd, który może bardzo istotnie wpłynąć na los danej rozgrywki. Mianowicie okazuje się, że jeśli grając tą postacią użyjemy Acceleration Gate (E w formie działa) w taki sposób aby brama znajdowała się na wrogim championie to będziemy wstanie zadać mu obrażenia z przyspieszonego Q 2.5 raza. Działanie tego buga zostało uwiecznione przez jednego z graczy na materiale wideo, który znaleźć możecie poniżej:

Informacja o tym błędzie została już zauważona przez jednego z pracowników Riotu – DanielaZKleina, który całą sprawę skomentował następująco:

O rany, obawiam się że to przeze mnie 🙁

Dziękuje za zwrócenie nam na to uwagi.  W dużym skrócie przerabiałem połączenie bramy Jayce i jego Q aby stało się ono mniej kłopotliwe dla naszych serwerów, jako że z niektórych regionów otrzymywaliśmy informacje o spowolnieniach za każdym razem kiedy Jayce użyje bramy i w jakiś sposób musiało się to zepsuć. Obecnie nie mam pojęcia jak to się mogło stać, ale jutro z pewnością zbadam dokładnie całą sprawę. Błąd ten pojawił się zbyt blisko wprowadzenia przeze mnie nowego kodu żeby był to zwykły przypadek. Przepraszam!

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/34w13y/jayce_currently_bugged_able_to_deal_25_times_the/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.