Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany wizualne Evelynn i yordli

bhbsk2 Niedawno na oficjalnych forach Riotu miały miejsce dyskusje na temat zmian wizualnych Evelynn i yordli. Oto krótkie podsumowanie tego, co może na nas czekać.

Evelynn

Riot chce, aby ta postać bardziej pasowała do swojej historii i pochodzenia z Shadow Isles. W tym momencie, nie wszystkie jej punkty są spójne, co jest głównym powodem tych zmian. Zachowane zostaną jej głowne cechy – piękna, niebezpieczna zabójczyni. Prawdopodobnie jej kolor skóry, włosów i jej szpilki się nie zmienią. Jeszcze nie znamy konkretów, Riot prowadził luźną dyskusje ze społecznością i zbierał pomysły i sugestie.

Yordle

Była tutaj głównie mowa o Poppy oraz kobietach yordlach. Riot uważa, że yordle kobiety wydają się jak całkiem inna rasa i chce to zmienić, nadając im więcej charakterystycznych cech, jednak chce przy tym zachować różnice płci. Zmianom mają ulec również Corki i Heimerdinger, którzy nie przypominają w tym momencie yordli. Te zmiany mają na celu lepsze określenie tej rasy, i połączenie jej przedstawicieli cechami charakterystycznymi.

Na podstawie: source

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.